У межах проведення тижня охорони праці та безпеки життєдіяльності, який проводиться з 22 квітня по 26 квітня, здобувачі освіти група 104 разом з кл. керівником Тетяною Петрушиною відвідали дільницю Другого державного пожежно-рятувального загону ГУДСУ НС у Львівській області. Під час екскурсії оглянули автомобілі, технічні засоби та засоби безпеки рятувальників, дізналися про особливості їх використання під час пожеж і надзвичайних ситуацій. Здобувачам освіти розповіли також про найпоширеніші причини виникнення пожеж, особливості роботи пожежників, нові виклики для безпеки під час воєнного стану.
![](https://vpu29.lviv.ua/wp-content/uploads/2024/04/439880130_844709804346011_3674602447413116039_n.jpg)
![](https://vpu29.lviv.ua/wp-content/uploads/2024/04/439881649_844709831012675_3690348976279590316_n.jpg)
![](https://vpu29.lviv.ua/wp-content/uploads/2024/04/439839265_844709851012673_800096282595640295_n.jpg)
![](https://vpu29.lviv.ua/wp-content/uploads/2024/04/439856376_844709877679337_2948927170625810880_n.jpg)
![](https://vpu29.lviv.ua/wp-content/uploads/2024/04/439913249_844709914346000_5807497648993828517_n.jpg)