СТЕЦЬКИЙ Роман Васильович

директор Вищого професійного училища № 29 м. Львова

тел: +38 (032) 233-25-07

ВЕРБОВСЬКИЙ Андрій Лукич

заступник директора з навчально-виробничої роботи

тел:

КОМАРНИЦЬКА Наталія Северинівна

заступник директора з навчально-виховної роботи

тел:

ЧОРНЕНЬКА Галина Мирославівна

заступник директора з навчальної роботи

тел:

Павловська Олена Сидорівна

методист

тел:

ВІРА Ігор Володимирович

старший майстер

тел:

КУЧЕРУК Людмила Денисівна

методист

тел:

МАРТИН Ірина Ігорівна

в.о. заступника директора з навчальної роботи

тел:

ГОЛЕМБІОВСЬКИЙ Сергій Юрійович

керівник фізичного виховання

тел:

ШЕВЧУК Михайло Леонідович

завідувач господарством

тел:

ПОПОВ Юрій Ігорович

старший майстер

тел:

АНТОНЮК Наталія Вікторівна

викладач фізичної культури

тел:

БОКАЛО Ганна Володимирівна

викладач математики, вищої математики

тел:

ГАВРИШКІВ Христина Степанівна

викладач дисциплін професійно-теоретичного циклу професії “перукар(перукар-модельєр), манікюрник, візажист”

тел:

ГЛОВ’ЯК Ольга Юріївна

викладач української мови та літератури

тел:

ГОЛЕМБІОВСЬКИЙ Сергій Юрійович

голова методичної комісії фізичної культури, захисту України, викладач фізичної культури

тел:

ДАЦКО Ганна Володимирівна

викладач всесвітньої історії та історії України

тел:

ПЕТРУШИНА Тетяна В`ячеславівна

викладач історії України, української мови та літератури, громадянської освіти (демократії), культурології

тел:

ДУСИК Лілія Богданівна

викладач дисциплін професійно-теоретичного циклу професії “Кухар, офіціант, кондитер, бармен”

тел:

КЕБАС Світлана Павлівна

голова методичної комісії за професіями загальними для всіх галузей економіки, викладач економічних дисциплін

тел:

КУТНИЙ Ярослав Антонович

викладач дисциплін професійно-теоретичного циклу професії “Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів”

тел:

КУЯН Наталія Петрівна

викладач дисциплін професійно-теоретичного циклу професії “Кухар, офіціант, кондитер, бармен”

тел:

КУХАРИК Світлана Йосипівна

викладач

тел:

ЛЕСЬКІВ Юлія Юріївна

викладач хімії

тел:

Литвин Надія Марянівна

викладач біології, сумісник

тел:

МАЗУР Леся Іванівна

викладач фізики та астрономії

тел:

МИГАЛИК Тетяна Нестославівна

викладач української мови та літератури, художної культури, зарубіжної літератури

тел:

МОТРУК Наталія Василівна

голова циклової комісії дисциплін загальної підготовки, викладач англійської мови та англійської мови за професійним спрямуванням

тел:

МУДРАК Ірина Миронівна

викладач математики

тел:

ШИМУСЮК Олександра Любомирівна

викладач основ правознавства, основ правових знань, правознавства

тел:

ПАВЕЛКЕВИЧ Ольга Володимирівна

викладач дисциплін професійно-теоретичного циклу професії “Кухар, офіціант, кондитер, бармен”

тел:

ПАВЛИШИН Оксана Ярославівна

голова циклової комісії напрямку “Харчові технології”, викладач дисциплін професійно-теоретичного циклу професії “Кухар, офіціант, кондитер, бармен”

тел:

СТАДНИК Ірина Анатоліївна

викладач фізичної культури

тел:

СЛІВІНСЬКА Леся Антонівна

голова методичної комісії природничо-математичних предметів, викладач математики та інформатики

тел:

ЧЕРНЯЄВА Наталія Іванівна

викладач англійської мови

тел:

ЧОПОЙДАЛО Ірина Михайлівна

викладач біології та екології

тел:

ШЕВЧУК Людмила Іванівна

голова циклової комісії напрямку “Автомобільний транспорт”, викладач дисциплін професійно-теоретичного циклу професії “Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів”

тел:

ШУВАР Оксана Іванівна

викладач

тел:

ЮРКІВ Леся Василівна

голова методичної комісії суспільно-гуманітарних предметів, викладач української мови та літератури

тел:

ЯНКІВ Роман Юрійович

викладач всесвітньої історії та історії України

тел:

БОДНАР Захар Ярославович

майстер виробничого навчання з професії: “Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів, електрозварник ручного зварювання, водій автотранспортних засобів (категорії “В” і “С”)”

тел:

БОСИЙ Борис Данилович

майстер виробничого навчання з професії: “Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів, електрозварник ручного зварювання, водій автотранспортних засобів (категорії “В” і “С”)”

тел:

ЧОРНИЙ Аркадій Дмитрович

майстер виробничого навчання з професії: “Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів, електрозварник ручного зварювання, водій автотранспортних засобів (категорії “В” і “С”)”

тел:

ВЕРХОЛА Ярослав Миколайович

майстер виробничого навчання з професії: “Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів, електрозварник ручного зварювання, водій автотранспортних засобів (категорії “В” і “С”)”

тел:

ДЗИРА Богдан Васильович

майстер виробничого навчання з професії: “Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів, електрозварник ручного зварювання, водій автотранспортних засобів (категорії “В” і “С”)”

тел:

РУШИНЕЦЬ Тарас Михайлович

майстер виробничого навчання з професії: “Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів, електрозварник ручного зварювання, водій автотранспортних засобів (категорії “В” і “С”)”

тел:

КОПИЧИН Леся Романівна

майстер виробничого навчання з професії: “Оператор з обробки інформації та програмного забезпечення, секретар керівника (організації, підприємства, установи), обліковець з реєстрації бухгалтерських даних”

тел:

ГОРБАНЬ Леся Іванівна

майстер виробничого навчання з професії: “Кухар, офіціант, кондитер, бармен”

тел:

ГІЖОВСЬКА Ірина Степанівна

майстер виробничого навчання з професії: “Кухар, офіціант, кондитер, бармен”

тел:

КОС Оксана Василівна

майстер виробничого навчання з професії: “Кухар, офіціант, кондитер, бармен”

тел:

ОЗИМКО Світозара Степанівна

майстер виробничого навчання з професії: “Кухар, офіціант, кондитер, бармен”

тел:

СЛОВАК Олеся Василівна

майстер виробничого навчання з професії: “Кухар, офіціант, кондитер, бармен”

тел:

ФУРГАЛА Ольга Володимирівна

майстер виробничого навчання з професії: “Кухар, офіціант, кондитер, бармен”

тел:

ГАВРИЛЮК Марія Григорівна

майстер виробничого навчання з професії: “Кухар, офіціант, кондитер, бармен”

тел:

ГЛАДИШ Ірина Ярославівна

голова методичної комісії Сфери обслуговування майстер виробничого навчання з професії: “Перукар (перукар-модельєр), манікюрник, візажист”

тел:

КУКЛА Леся Петрівна

Вихователь

тел:

КОМАРНИЦЬКА Любов Северинівна

Вихователь

тел:

ЧОПОВСЬКИЙ Сергій Сергійович

викладач дисциплін професійно-теоретичного циклу професії “Оператор з обробки інформації та програмного забезпечення”

тел:

Балук Неля Володимирівна

Вихователь

тел:

Забавська Христина Олегівна

майстер виробничого навчання з професії: “Кухар, офіціант, кондитер, бармен”

тел:

Вахнянин Валентина Володимирівна

викладач дисциплін професійно-теоретичного циклу професії “перукар(перукар-модельєр), манікюрник, візажист

тел:

Войтович Галина Євгенівна

майстер виробничого навчання з професії: “Перукар (перукар-модельєр), манікюрник, візажист”

тел:

Мочерад Орися Миронівна

майстер виробничого навчання з професії: “Перукар (перукар-модельєр), манікюрник, візажист”

тел:

Ільницька Маріанна Марянівна

майстер виробничого навчання з професії: “Перукар (перукар-модельєр), манікюрник, візажист”

тел:

НОВОСАД Олег Євгенович

майстер виробничого навчання з професії: “Оператор з обробки інформації та програмного забезпечення”

тел:

МАРЯШ Ігор Михайлович

викладач географії

тел:

АНДРУЩИШИН Назарій Григорович

майстер виробничого навчання з професії: “Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів, електрозварник ручного зварювання, водій автотранспортних засобів (категорії “В” і “С”)”

тел:

ПИЛИПЧУК Оксана Богданівна

викладач англійської мови

тел:

УНІЯТ Михайло Анатолійович

викладач дисциплін професійно-теоретичного циклу професії “Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів”

тел:

КАШУБА Андрій Ігорович

майстер виробничого навчання з професії: “Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів, електрозварник ручного зварювання, водій автотранспортних засобів (категорії “В” і “С”)”

тел:

Дата оприлюднення Найменування посади та структурного підрозділу Ми пропонуємо Файли Контакти відповідальної особи
07.12.2022

Практичний психолог

офіційне працевлаштування,

повна зайнятість,

5-ти денний робочий тиждень,

затишний кабінет,

дружній колектив,

соцпакет.

детальні умови

+38 (093) 104-12-46