У листопаді 2020 року відкрито навчально-практичний центр за напрямком «Автомобільний транспорт», який складається з навчальних кабінетів (кабінет професійно-теоретичної підготовки, правил дорожнього руху та основ безпеки руху), лабораторії двигунів внутрішнього згоряння, майстерні діагностики та ремонту колісних транспортних засобів, автослюсарної майстерні, які укомплектовані сучасними засобами навчання, обладнанням, інструментом, діючими стендами, дидактичними матеріалами та комплексно-методичним забезпеченням.

На створення навчально-практичного центру автомобільного транспорту було залучено кошти спеціального фонду навчального закладу, позабюджетні кошти, благодійні внески, спонсорська допомога від підприємств, організацій та соціальних партнерів на загальну суму близько 2,000 тис.грн.

Професії, за якими здійснюється підготовка на базі створеного НПЦ: слюсар з ремонту колісних транспортних засобів, електрозварник ручного зварювання, водій автотранспортних засобів категорії В, С.

В перспективі планується розпочати підготовку кваліфікованих робітників за професіями «Майстер з діагностики та налагодження електронного устаткування автомобільних засобів», «Електрогазозварник», «Рихтувальник кузовів».

Планується проведення навчальних семінарів, тренінгів, круглих столів, майстер-класів із залученням фахівців автомобільної галузі для майстрів виробничого навчання, викладачів, інших зацікавлених сторін; проведення стажування, перепідготовки, підвищення кваліфікації працівників.

У процесі професійного навчання надаються послуги з обслуговування та ремонту автотранспортних засобів.

Очікуваними результатами роботи НПЦ стане якісна підготовка висококваліфікованого фахівця автотранспортного напрямку, який буде відповідати вимогам сучасного ринку праці та задовольнятиме потреби роботодавця, підвищення престижності робітничої професії, зацікавлення роботодавців у замовленні підготовки відповідних фахівців.