Конкурси фахової майстерності

Учні навчального закладу постійно беруть участь та здобувають перемоги і призові місця у конкурсах художньої самодіяльності, творчих конкурсах, конкурсах фахової майстерності тощо.

07 квітня 2021 року відбувся ІІ етап Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності з професії: «Перукар», у якому наша учениця Столяр Ярина блискуче виконала сучасну зачіску на основі стилю «Ретро 60-х років», гідно презентувала навчальний заклад та виборола призове ІІІ місце??. Вітаємо ?Ярину? із здобутою бронзою та бажаємо подальших успіхів і майбутніх перемог. ?Молодець!!!?

 

У обласному відборі Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності «World Skills Ukraine» в компетенції «Перукарське мистецтво» наша учениця Дарія Шаферова посіла ІІ місце, а майстер в/н Юрій Попов – ІІІ місце. У аналогічному етапі конкурсу професійної майстерності в компетенції «Зварювальні роботи» серед майстрів виробничого навчання Тарас Мірка посів призове ІV місце та був нагороджений відповідними відзнаками.

В рамках ІІІ Національного конкурсу «Дні української кухні» проводився конкурс фахової майстерності ««World Skills Ukraine» в компетенції «Кулінарне мистецтво», на якому наш учень Мар’ян Корнак посів ІІІ призове місце.

Учні та майстри перукарського профілю брали активну участь у фестивалі перукарського мистецтва «Галицький талант», де посіли ІІІ призове місце в номінації «Сучасна чоловіча мода»; ІІІ місце у номінації «Історична зачіска»; ІІІ місце у номінації пастижерних виробів із колекцією «Grand Euphoria».

Крім цього, на конкурсі перукарського мистецтва, який відбувався у м.Кам’янець-Подільський учениця ІІІ курсу під орудою майстра в/н Юрія Попова посіла ІІ місце у номінації «Фантазійна зачіска з елементами пастижерних виробів».

Поряд з цим, наші учні та майстри в/н перукарського профілю 1 грудня брали активну участь у масштабному заході під назвою «Lviv Kids Fashion Show», на якому створювали стильні образи 240 конкурсантам із всієї України.