Міжнародна співпраця

У налагодженій співпраці із міжнародним проектом HoReCa у найближчій перспективі заплановано відкриття навчально-практичного центру харчової промисловості із впровадженням новітніх технологій ресторанного бізнесу та індустрії гостинності.

В рамках міжнародної спільної програми ЄС та його держав-членів Німеччини, Фінляндії, Польщі та Естонії для підтримки реформи професійної освіти в Україні «EU4Skills: Кращі навички для сучасної України» училище бере участь у проєкті створення Центру професійної досконалості – місця, де буде не тільки шкільна молодь здобувати фах, а й зможе навчатися доросле населення. Там будуть короткотермінові програми на здобуття різних компетенцій, буде впроваджена інклюзивна форма навчання.

Разом з тим, в рамках програми «EU4Skills: Кращі навички для сучасної України» розробляється проєкт реконструкції приміщень навчального закладу з метою створення матеріально-технічної бази для впровадження нових професій «Електрогазозварник», «Майстер з діагностики і налагодження електронного обладнання автомобільних засобів», «Технік-мехатронік», «Майстер з монтажу та обслуговування систем відновлювальної енергетики».

 

Посилання на інші сторінки