У Вищому професійному училищі №29 м. Львова продовжується вивчення предмету “Демократія: ідеї на практиці”. З початку навчального року здобувачі освіти групи ТУ-1 не лише опановують теоретичний матеріал і виконують інтерактивні вправи, але й працюють над власними проектами, практично втілюють їх, вчаться вирішувати суспільно-важливі питання. До захисту були підготовлені проекти: “Допомога собакам притулку”, “Безпека в інтернеті”, “Чистота навколо”, “Сортування сміття”. Дівчата проводили опитування, досліджували документи, аналізували досвід, втілювали власні задуми – допомагали тваринам у “Домівці врятованих тварин”, висаджували квіти, створювали інформаційний телеграм-канал.
Віримо, що навички активного громадянства та позитивний досвід досягнень стане при нагоді кожному.
![](https://vpu29.lviv.ua/wp-content/uploads/2024/04/photo_5283135491971078336_x.jpg)
![](https://vpu29.lviv.ua/wp-content/uploads/2024/04/photo_5283135491971078335_x.jpg)
![](https://vpu29.lviv.ua/wp-content/uploads/2024/04/photo_5283135491971078334_x.jpg)
![](https://vpu29.lviv.ua/wp-content/uploads/2024/04/photo_5283135491971078332_x.jpg)
![](https://vpu29.lviv.ua/wp-content/uploads/2024/04/photo_5283135491971078330_x.jpg)
![](https://vpu29.lviv.ua/wp-content/uploads/2024/04/photo_5283135491971078331_m.jpg)
![](https://vpu29.lviv.ua/wp-content/uploads/2024/04/photo_5283135491971078329_x.jpg)
![](https://vpu29.lviv.ua/wp-content/uploads/2024/04/photo_5283135491971078333_x.jpg)