Напередодні Міжнародного дня пам ‘ яті жертв Голокосту класний керівник Петушина Т.В. провела для здобувачів освіти групи 104 інформаційну годину, присвячену подіям геноциду – злочину проти людства. Здобувачі освіти дізналися про обставини та наслідки трагедії Голокосту, жахливі умови перебування в концтаборах, масові страти, відчайдушні спроби віднайти порятунок. Обговорили роль місцевих мешканців – праведників світу, які рятували євреїв під загрозою для власного життя та відкрили для себе нову сторінку діяльності митрополита А.Шептицького, якй особисто врятував близько 150 осіб.
![](https://vpu29.lviv.ua/wp-content/uploads/2024/02/421916619_791181196365539_2977428487496207158_n-819x1024.jpg)
![](https://vpu29.lviv.ua/wp-content/uploads/2024/02/421996903_791181203032205_8923124311317158864_n-819x1024.jpg)
![](https://vpu29.lviv.ua/wp-content/uploads/2024/02/420114465_791181199698872_2111120070679225983_n-819x1024.jpg)
![](https://vpu29.lviv.ua/wp-content/uploads/2024/02/421926229_791181206365538_3222349098002731496_n-819x1024.jpg)