Сьогодні вперше було проведено виробниче навчання у новій сучасно обладнаній лабораторії кулінарного та кондитерського мистецтва за професією «Кухар, Кондитер».
Лабораторія обладнана частково за підтримки міжнародного проєкту «Професійна освіта в Україні / Skills4Recovery» та силами навчального закладу, де проводитиметься первинна професійна підготовка, перепідготовка та підвищення кваліфікації, короткотермінові курси з отриманням часткових професійних кваліфікацій.
![](https://vpu29.lviv.ua/wp-content/uploads/2024/02/422970135_790137606469898_5893093402988377895_n-1024x1024.jpg)
![](https://vpu29.lviv.ua/wp-content/uploads/2024/02/422954716_790137639803228_5032054650930516934_n-1024x1024.jpg)
![](https://vpu29.lviv.ua/wp-content/uploads/2024/02/422949431_790137633136562_5945167407640710296_n-1024x1024.jpg)
![](https://vpu29.lviv.ua/wp-content/uploads/2024/02/422906392_790137636469895_7309942983566734166_n-1024x1024.jpg)
![](https://vpu29.lviv.ua/wp-content/uploads/2024/02/422930318_790137649803227_2689881264049593627_n-1024x1024.jpg)
![](https://vpu29.lviv.ua/wp-content/uploads/2024/02/422937033_790137693136556_1263899024175554918_n-1024x1024.jpg)