КВАЛІФІКАЦІЙНИЙ ЦЕНТР

💥КВАЛІФІКАЦІЙНИЙ ЦЕНТР❗

ВИЗНАННЯ ПРОФЕСІЙНИХ КВАЛІФІКАЦІЙ ❗

ОСВІТА ВПРОДОВЖ ЖИТТЯ❗❗❗💥📝📖

17 січня 2024 р. відбулося засідання Національного агентства кваліфікацій, за результатом якого було прийнято рішення про акредитацію кваліфікаційного центру Вищого професійного училища №29 м. Львова за професійними кваліфікаціями «Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів», «Кухар 3 розряду» та «Оператор з обробки інформації та програмного забезпечення ІІ, І категорії».

Кваліфікаційний центр має право здійснювати оцінювання результатів навчання осіб, зокрема здобутих шляхом неформального навчання чи інформальної освіти, присвоєння та/або підтвердження професійних кваліфікацій, а також здійснювати визнання відповідних професійних кваліфікацій, здобутих у інших країнах.

Запрошуємо представників державних, бізнесових структур та фізичних осіб до співпраці!!!

📱 +380976768737

💻lviv_vpu29@ukr.net

Діяльність проєкту Брама направлена на захист медіа простору  від російської пропаганди, блокування каналів поширення дезінформації,  протиправного та заборонен. Чому БРАМА? Брама – це ворота, які захищають від не безпеки та закривають  нас від негативного впливу.  В історії людства Брама виконувала найважливіші соціальні функції, одна з яких – оборонна, як захищені в’їзди в міста, фортеці, замки, садиби, […]

Екскурсія

28.02.2024р. здобувачі освіти групи 201 разом із класним керівником І Стадник відвідали Державний природознавчий музей Національної академії наук України – це один з найдавніших за науковими природничими фондами серед музеїв Європи, заснований меценатом-природознавцем, графом Володимиром Дідушицьким. Музей складається з чотирьох наукових відділень. Найбільше хлопцям сподобалась виставка «Льодовикова епоха: Повернення мамута до Львова».

На виконання листа управління протидії кіберзлочинам у Львівській області Департаменту кіберполіції Національної поліції України від 15.02.2024 №8740-2024 та листа департаменту освіти і науки у ЛОВА у ВПУ №29 м.Львова 27 лютого 2024 року було проведено роз’яснювальну роботу серед здобувачів освіти та продемонстровано презентацію щодо протидії кіберзлочинам.

x
ukUK