КВАЛІФІКАЦІЙНИЙ ЦЕНТР

💥КВАЛІФІКАЦІЙНИЙ ЦЕНТР❗

ВИЗНАННЯ ПРОФЕСІЙНИХ КВАЛІФІКАЦІЙ ❗

ОСВІТА ВПРОДОВЖ ЖИТТЯ❗❗❗💥📝📖

17 січня 2024 р. відбулося засідання Національного агентства кваліфікацій, за результатом якого було прийнято рішення про акредитацію кваліфікаційного центру Вищого професійного училища №29 м. Львова за професійними кваліфікаціями «Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів», «Кухар 3 розряду» та «Оператор з обробки інформації та програмного забезпечення ІІ, І категорії».

Кваліфікаційний центр має право здійснювати оцінювання результатів навчання осіб, зокрема здобутих шляхом неформального навчання чи інформальної освіти, присвоєння та/або підтвердження професійних кваліфікацій, а також здійснювати визнання відповідних професійних кваліфікацій, здобутих у інших країнах.

Запрошуємо представників державних, бізнесових структур та фізичних осіб до співпраці!!!

📱 +380976768737

💻lviv_vpu29@ukr.net

А чи знаєте Ви, що таке ХАССП? Майбутні фахівці у галузі громадського харчування, здобувачі освіти групи 106 за професією кухар, продовжують знайомство з лідерами українського бізнесу та знають про систему безпеки НАССР (ХАССП), сертифікацію ISO 22000 та всі етапи, які проходить м’ясна продукція перед тим, як потрапити на прилавок. Дякуємо компанії METRO Cash & Carry […]

Вітаємо здобувачів освіти ВПУ №29 м.Львова за професією “Кухар. Бармен”, переможців І Всеукраїнського фестивалю фахової майстерності ” Золотий шейкер” : І місце – Юрій Сковрон , коктейль “Вишневий саувер”, коктейль “Гранатове мохіто”. І місце – Михайло Шостак, коктейль “Мохіто з сицилійським апельсином”, коктейль “Попкорн саувер”. Майстер в/н Олеся Словак. Бажаємо творчих успіхів й подальших Перемог

Здобувачі освіти за професією кухар сьогодні побували на екскурсії у компанії “Галицька Свіжина” – одній з найпотужніших м’ясних мереж на заході України. Майбутні кухарі ознайомилися з технологічними процесами виробництва, стандартами якості продукції та високим професійним рівнем українського підприємства!

x
ukUK