«Сокіл» («Джура»)

🤗🎉🏆З метою патріотичного виховання та підвищення національної свідомості пропагування здорового способу життя у ВПУ №29 м. Львова 🎉📚12.10.2023р. був проведений військово-патріотичний захід «Сокіл» («Джура»).

Рої змагались у силі, спритності, кмітливості…

Цікавими були виступи роїв, які демонстрували свої досягнення у представленні творчого завдання вишколу «Впоряд».

Також охочі мали можливість перевірити свої знання з історії України та визначити рівень володіння інформацією про історичні постаті, які відзначались вагомим внеском у боротьбі за державність України.

Рої показали, що вони – гідні нащадки славних українських козаків.

Своїми добрими справами і вчинками довели: «Козацькому роду нема переводу!»

🏆🏆🏆Перемогу здобули:

І місце – рій «Патріот» гр.104

ІІ місце – рій «Соколи» гр. 101

ІІІ місце – рій «Козаки» гр.100

Вітаємо переможців.

Навчання у нас — початок Вашоі успішної кар’єри професіі “Кухар” Запрошуємо Вас щовівторка на День відкритих дверей.

24 листопада у Вищому професійному училищі 29 м.Львова викладачем Петрушиною Т.В. був проведений для груп 104 і 106 урок-реквієм “Спогади свідків Голодомору”, присвячений вшануванню пам’яті жертв цієї трагедії. Здобувачі освіти перегорнули сторінки трагічних подій встановлення радянської влади в Україні, колективізації, репресій, страшної страти штучним голодом українського селянства у 1921-23, 1932-33, 1946-47 рр.. Під час уроку […]

Відповідно до Плану основних заходів цивільного захисту на 2023 р., 23 листопада у Вищому професійному училищі №29 м. Львова проведено протипожежне тренування. В ході тренування працівники та здобувачі освіти закладу ознайомились з протипожежними заходами та діями у разі виникнення пожежі, оволоділи навичками використання наявних засобів пожежогасіння.

x
ukUK