Bookforum

🤗🏆🎉Цей день був надзвичайно цікавий та багатий на позитивні емоції. Здобувачі освіти гр. 206 разом із класним керівником О.Пилипчук були на Bookforum і відвідали творчий перфоманс. Презентація була одразу двох поетичних збірок поетки Марко Терен з музичним супроводом музиканта та композитора Бориса Севастьянова та модератора цієї події Тетяною Пилипець.

📙📚Авторське читання поезії та музичний супровід сприяли гарному настрою, спонукали здобувачів освіти до глибоких роздумів над проблемами сьогодення та надихнули на власну поетичну творчість здобувачів освіти.

Навчання у нас — початок Вашоі успішної кар’єри професіі “Кухар” Запрошуємо Вас щовівторка на День відкритих дверей.

24 листопада у Вищому професійному училищі 29 м.Львова викладачем Петрушиною Т.В. був проведений для груп 104 і 106 урок-реквієм “Спогади свідків Голодомору”, присвячений вшануванню пам’яті жертв цієї трагедії. Здобувачі освіти перегорнули сторінки трагічних подій встановлення радянської влади в Україні, колективізації, репресій, страшної страти штучним голодом українського селянства у 1921-23, 1932-33, 1946-47 рр.. Під час уроку […]

Відповідно до Плану основних заходів цивільного захисту на 2023 р., 23 листопада у Вищому професійному училищі №29 м. Львова проведено протипожежне тренування. В ході тренування працівники та здобувачі освіти закладу ознайомились з протипожежними заходами та діями у разі виникнення пожежі, оволоділи навичками використання наявних засобів пожежогасіння.

x
ukUK