Воркшоп «Подорож до країни фізики»

📙📚👩‍💻🧑🏼‍💻👩‍🏫Висока інтенсивність групової взаємодії, активність і самостійність здобувачів освіти, напрацювання актуального досвіду були присутні під час проведення воркшопу «Подорож до країни фізики».

👩‍💻✍🏻📚Завдяки власній та активній роботі здобувачі освіти ВПУ №29 м. Львова під керівництвом викладача І.Мудрак проектували свої практичні навики, свої вміння, проводили експерименти, ділились знаннями та дослідженнями.

Цікавими були проєкти:

-Потужність електричного струму;

-Ефект Магнуса у Спорті;

-Конденсація та випаровування води;

-Дивовижна енергія електричного струму

Під час проведення воркшопу дружня атмосфера, доброзичливість панувала між здобувачами освіти та викладачем.

Навчання у нас — початок Вашоі успішної кар’єри професіі “Кухар” Запрошуємо Вас щовівторка на День відкритих дверей.

24 листопада у Вищому професійному училищі 29 м.Львова викладачем Петрушиною Т.В. був проведений для груп 104 і 106 урок-реквієм “Спогади свідків Голодомору”, присвячений вшануванню пам’яті жертв цієї трагедії. Здобувачі освіти перегорнули сторінки трагічних подій встановлення радянської влади в Україні, колективізації, репресій, страшної страти штучним голодом українського селянства у 1921-23, 1932-33, 1946-47 рр.. Під час уроку […]

Відповідно до Плану основних заходів цивільного захисту на 2023 р., 23 листопада у Вищому професійному училищі №29 м. Львова проведено протипожежне тренування. В ході тренування працівники та здобувачі освіти закладу ознайомились з протипожежними заходами та діями у разі виникнення пожежі, оволоділи навичками використання наявних засобів пожежогасіння.

x
ukUK