Висока інтенсивність групової взаємодії, активність і самостійність здобувачів освіти, напрацювання актуального досвіду були присутні під час проведення воркшопу «Подорож до країни фізики».
Завдяки власній та активній роботі здобувачі освіти ВПУ №29 м. Львова під керівництвом викладача І.Мудрак проектували свої практичні навики, свої вміння, проводили експерименти, ділились знаннями та дослідженнями.
Цікавими були проєкти:
-Потужність електричного струму;
-Ефект Магнуса у Спорті;
-Конденсація та випаровування води;
-Дивовижна енергія електричного струму
Під час проведення воркшопу дружня атмосфера, доброзичливість панувала між здобувачами освіти та викладачем.
![](https://vpu29.lviv.ua/wp-content/uploads/2023/10/387775168_729265439223782_1239278618677467245_n-1024x768.jpg)
![](https://vpu29.lviv.ua/wp-content/uploads/2023/10/387833447_729265449223781_6700068538463460186_n-1024x767.jpg)
![](https://vpu29.lviv.ua/wp-content/uploads/2023/10/387851782_729265485890444_5519509223016458777_n-1024x767.jpg)
![](https://vpu29.lviv.ua/wp-content/uploads/2023/10/387869223_729265415890451_6621100104179808667_n-1024x768.jpg)
![](https://vpu29.lviv.ua/wp-content/uploads/2023/10/387856931_729265455890447_8283732155076709315_n-1024x766.jpg)
![](https://vpu29.lviv.ua/wp-content/uploads/2023/10/387854561_729265482557111_1602128349658055582_n-1024x767.jpg)
![](https://vpu29.lviv.ua/wp-content/uploads/2023/10/387782552_729265405890452_508605408668942727_n-1024x767.jpg)