Одним із найбільш важливих факторів успіхів при вивчені фізики є інтерес до предмета, формування якого, зокрема сприяє проведення тематичного тижня .
Саме цей тиждень, з 9.10 по 13.10, у ВПУ № 29 м. Львова присвячується фізиці – одній з найдавніших наук, без якої немислимий подальший розвиток людства, науці цікавій, захоплюючій, могутній.
Сьогодні було організовано викладачем фізики Л.Мазур із здобувачами освіти круглий стіл, де мали можливість здобувачі освіти ознайомитись з неповторним життєписом та творчим доробком українських жінок (Олена Казимирчак-Полонська, Мотря Братійчук, Наталія Фіалко, Галина Клим, Наталя Щукіна та інш.), які зробили неоцінений внесок у розвиток світової науки фізики.
![](https://vpu29.lviv.ua/wp-content/uploads/2023/10/387785975_728714859278840_7187443352919084032_n-1024x576.jpg)
![](https://vpu29.lviv.ua/wp-content/uploads/2023/10/387867604_728714862612173_8438876095836876841_n-1024x575.jpg)
![](https://vpu29.lviv.ua/wp-content/uploads/2023/10/387765332_728714885945504_5309686501700548682_n-1024x575.jpg)
![](https://vpu29.lviv.ua/wp-content/uploads/2023/10/387857727_728714879278838_4131735578321774257_n-1024x575.jpg)
![](https://vpu29.lviv.ua/wp-content/uploads/2023/10/387778827_728714882612171_6053234369777986562_n-1024x575.jpg)