Позитивний настрій та дружня атмосфера здобувачів освіти, яка панує в позаурочний час в гуртку «Компанія» ВПУ №29 м. Львова, сприяють пошуку нових можливостей та креативних ідей.
Здобувачі освіти – гуртківці – дізнаються як генерувати ідеї та перетворювати їх на бізнес в рамках програми гуртка шляхом створення власної міні-компанії.
Віримо, що здобувачі освіти втілюватимуть набуті в гуртку знання в реальне життя.
![](https://vpu29.lviv.ua/wp-content/uploads/2023/10/386250357_724765829673743_2558442375493823362_n-818x1024.jpg)
![](https://vpu29.lviv.ua/wp-content/uploads/2023/10/385698296_724765826340410_5162552719717960525_n.jpg)
![](https://vpu29.lviv.ua/wp-content/uploads/2023/10/386787840_724765853007074_8713163705721588058_n-820x1024.jpg)
![](https://vpu29.lviv.ua/wp-content/uploads/2023/10/386239136_724765849673741_6582558903291078133_n-818x1024.jpg)