Всесвітній день захисту тварин

🤗📚🤝 4 жовтня у Всьому світі відзначають Всесвітній день захисту тварин.

Через війну, в Україні страждають не лише люди, але й домашні тварини, вони гинуть або стають безхатченками; знищуються заповідники, величезні території потерпають від екоциду.

Сьогодні у ВПУ №29 м. Львова здобувачі освіти гр.104, 204 провели благодійну акцію «Допомога хвостатим» (Допомога для міні-притулку Ю. Микитюка).

Подяка всім за добрі справи для захисту тварин.

Навчання у нас — початок Вашоі успішної кар’єри професіі “Кухар” Запрошуємо Вас щовівторка на День відкритих дверей.

24 листопада у Вищому професійному училищі 29 м.Львова викладачем Петрушиною Т.В. був проведений для груп 104 і 106 урок-реквієм “Спогади свідків Голодомору”, присвячений вшануванню пам’яті жертв цієї трагедії. Здобувачі освіти перегорнули сторінки трагічних подій встановлення радянської влади в Україні, колективізації, репресій, страшної страти штучним голодом українського селянства у 1921-23, 1932-33, 1946-47 рр.. Під час уроку […]

Відповідно до Плану основних заходів цивільного захисту на 2023 р., 23 листопада у Вищому професійному училищі №29 м. Львова проведено протипожежне тренування. В ході тренування працівники та здобувачі освіти закладу ознайомились з протипожежними заходами та діями у разі виникнення пожежі, оволоділи навичками використання наявних засобів пожежогасіння.

x
ukUK