Професійна етика

📚📙📖 Професійна етика – це цікавий предмет для професійної діяльності людей, відповідно до уявлень про професійний обов’язок, благо, справедливість, добро і зло, совість і честь та інші моральні цінності – під таким гаслом викладачкою Світланою Кебас було проведено урок з предмета “Основи професійної етики” на тему: “Типи темпераменту”, де здобувачі освіти з цікавістю визначали свій тип темпераменту, щоб мати змогу врахувати свої особливості в навчанні, дозвіллі та професійній діяльності.

Навчання у нас — початок Вашоі успішної кар’єри професіі “Кухар” Запрошуємо Вас щовівторка на День відкритих дверей.

24 листопада у Вищому професійному училищі 29 м.Львова викладачем Петрушиною Т.В. був проведений для груп 104 і 106 урок-реквієм “Спогади свідків Голодомору”, присвячений вшануванню пам’яті жертв цієї трагедії. Здобувачі освіти перегорнули сторінки трагічних подій встановлення радянської влади в Україні, колективізації, репресій, страшної страти штучним голодом українського селянства у 1921-23, 1932-33, 1946-47 рр.. Під час уроку […]

Відповідно до Плану основних заходів цивільного захисту на 2023 р., 23 листопада у Вищому професійному училищі №29 м. Львова проведено протипожежне тренування. В ході тренування працівники та здобувачі освіти закладу ознайомились з протипожежними заходами та діями у разі виникнення пожежі, оволоділи навичками використання наявних засобів пожежогасіння.

x
ukUK