День офіціанта

☕️💐Вітаємо усіх офіціантів, професійних і майбутніх, з вашим святом!

Бажаємо чудової та веселої роботи, гарного настрою та бадьорості, високого заробітку та достатку,щастя в особистому житті та творчих звершень!

Нехай кожен день дарує приємне спілкування, позитивні емоції, радісні зустрічі та незабутні враження!

День Героїв

Сьогодні, 23 травня 2023 року, відзначаємо День Героїв – це національне українське свято, запроваджене на честь усіх захисників нашої країни, які боролися за рідну землю протягом століть та продовжують цю боротьбу і сьогодні. Це свято величі духу українського народу за волю України та є символом його незборимості. Про імена та історію людей, які героїчно стали […]

Завершили проведення тижня професійної освіти: організовано WORK-SHOP класних керівників на тему: «Безпечне освітнє середовище: як розпізнати аб’юз» та конкурс серед здобувачів освіти за професією «Оператор з обробки інформації та програмного забезпечення» малюнків створених у графічному редакторі. Здобувачі освіти вдало застосовували отримані компетенції та створили низку тривимірних моделей для друку на 3D принтері.

Під час проведення у закладі атестаційної експертизи з професії Перукар (перукар – модельєр) наші здобувачі освіти групи ТУ-1 продемонстрували високий рівень знань, умінь та навичок, творчий креатив та незалежність від стереотипів під час виконання практичних робіт. Члени комісії при виконанні комплексних кваліфікаційних завдань з професійно-теоретичної та практичної підготовки оцінили високий рівень навчальних досягнень. Молодці!

x