Сьогодні, 23 травня 2023 року, відзначаємо День Героїв – це національне українське свято, запроваджене на честь усіх захисників нашої країни, які боролися за рідну землю протягом століть та продовжують цю боротьбу і сьогодні.
Це свято величі духу українського народу за волю України та є символом його незборимості.
Про імена та історію людей, які героїчно стали на захист країни, здобувачі освіти ВПУ №29 м. Львова розповідали у літературній композиції і проголосили: Хай день 23 травня дасть силу нашим ЗСУ для перемоги над лютим ворогом.
Слава Героям
![](https://vpu29.lviv.ua/wp-content/uploads/2023/05/347243144_1199770930710144_7484357510946443779_n.jpg)
![](https://vpu29.lviv.ua/wp-content/uploads/2023/05/347425688_786095066516945_5659230563980635345_n.jpg)
![](https://vpu29.lviv.ua/wp-content/uploads/2023/05/347237185_3418212365159017_1348026310764376869_n.jpg)
![](https://vpu29.lviv.ua/wp-content/uploads/2023/05/347436954_496321709301399_1591472338788450532_n.jpg)
![](https://vpu29.lviv.ua/wp-content/uploads/2023/05/347235387_267222099004735_4023520769484939645_n.jpg)
![](https://vpu29.lviv.ua/wp-content/uploads/2023/05/347235500_717993306749318_7632688758418336184_n.jpg)