12 травня відбулася презентація учнівських проєктів групи ТУ-1 з пілотного курсу “Демократія: ідеї на практиці” під керівництвом викладача Петрушиної Тетяни В’ячеславівни. Учениці розповіли про свою роботу з тем “Допомога безпритульним тваринам м.Львова” і “Прибирання громадського простору «Старий Клепарівський цвинтар». Під час презентації був присутній куратор від курсу “Демократія: ідеї на практиці” Микола Попадюк.
Пілотний курс “Демократія: ідеї на практиці” розроблений з ініціативи Міжнародної фундації виборчих систем (IFES) за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID), Міністерства міжнародних справ Канади, британської допомоги від уряду Великої Британії та Директорату професійної освіти МОН України
![](https://vpu29.lviv.ua/wp-content/uploads/2023/05/346848543_790581668964443_5659895540464447794_n.jpg)
![](https://vpu29.lviv.ua/wp-content/uploads/2023/05/346813356_5945100608933598_3390831758052571920_n.jpg)
![](https://vpu29.lviv.ua/wp-content/uploads/2023/05/347079170_195191036737684_4217114034498572109_n.jpg)
![](https://vpu29.lviv.ua/wp-content/uploads/2023/05/345648839_238760792096183_6477282118214240192_n.jpg)