Презентація учнівських проєктів

12 травня відбулася презентація учнівських проєктів групи ТУ-1 з пілотного курсу “Демократія: ідеї на практиці” під керівництвом викладача Петрушиної Тетяни В’ячеславівни. Учениці розповіли про свою роботу з тем “Допомога безпритульним тваринам м.Львова” і “Прибирання громадського простору ​«Старий Клепарівський ​цвинтар». Під час презентації був присутній куратор від курсу “Демократія: ідеї на практиці” Микола Попадюк.

Пілотний курс “Демократія: ідеї на практиці” розроблений з ініціативи Міжнародної фундації виборчих систем (IFES) за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID), Міністерства міжнародних справ Канади, британської допомоги від уряду Великої Британії та Директорату професійної освіти МОН України

День Героїв

Сьогодні, 23 травня 2023 року, відзначаємо День Героїв – це національне українське свято, запроваджене на честь усіх захисників нашої країни, які боролися за рідну землю протягом століть та продовжують цю боротьбу і сьогодні. Це свято величі духу українського народу за волю України та є символом його незборимості. Про імена та історію людей, які героїчно стали […]

Вітаємо усіх офіціантів, професійних і майбутніх, з вашим святом! Бажаємо чудової та веселої роботи, гарного настрою та бадьорості, високого заробітку та достатку,щастя в особистому житті та творчих звершень! Нехай кожен день дарує приємне спілкування, позитивні емоції, радісні зустрічі та незабутні враження!

Завершили проведення тижня професійної освіти: організовано WORK-SHOP класних керівників на тему: «Безпечне освітнє середовище: як розпізнати аб’юз» та конкурс серед здобувачів освіти за професією «Оператор з обробки інформації та програмного забезпечення» малюнків створених у графічному редакторі. Здобувачі освіти вдало застосовували отримані компетенції та створили низку тривимірних моделей для друку на 3D принтері.

x