Презентація учнівських проєктів

12 травня відбулася презентація учнівських проєктів групи ТУ-1 з пілотного курсу “Демократія: ідеї на практиці” під керівництвом викладача Петрушиної Тетяни В’ячеславівни. Учениці розповіли про свою роботу з тем “Допомога безпритульним тваринам м.Львова” і “Прибирання громадського простору ​«Старий Клепарівський ​цвинтар». Під час презентації був присутній куратор від курсу “Демократія: ідеї на практиці” Микола Попадюк.

Пілотний курс “Демократія: ідеї на практиці” розроблений з ініціативи Міжнародної фундації виборчих систем (IFES) за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID), Міністерства міжнародних справ Канади, британської допомоги від уряду Великої Британії та Директорату професійної освіти МОН України

Команда ВПУ 29 міста Львова за напрямком Перукарське мистецтво взяло активну участь в XXV Ювілейному фестивалі «Галицький талант» Здобувачі освіти та майстри виробничого навчання були нагороджені подяками та дипломами за участь та командну участь у фестивалі Бажаємо Вам нових висот та творчих ідей

30 листопада 2023 року, в межах міжнародного проєкту «Професійна освіта в Україні / Skills4Recovery», GIZ, заклад освіти відвідали керівник та координатори даної програми в Україні. Основна мета проєкту збільшити доступність кваліфікованої робочої сили для процесу відновлення України за рахунок створення адекватних освітніх можливостей для всіх людей працездатного віку та подальшої професійної підготовки дорослих.

29 листопада 2023 року на базі закладу освіти проведено перший навчальний модуль тренінгу для працівників на тему: «Психологічні та комунікаційні аспекти навчання людей із інвалідністю». Захід організовано ПРООН у межах проєкту «Підтримка реабілітації людей із інвалідністю, спричиненою війною» за фінансової підтримки урядів Республіки Кореї та Німеччини.

x
ukUK