Напередодні закінчення навчального року учні – випускники шкіл міста Львова відвідують професійні (професійно-технічні) навчальні заклади, де ознайомлюються з особливостями професій кваліфікованого робітника.
Сьогодні завітали та ознайомились з професіями училища учні Львівської державної комунальної середньої загальноосвітньої школи № 3 разом з класним керівником Марією Гриців та вчителем української мови Марією Хороз.
Учні переконались: навчання у нас – початок їхньої успішної кар’єри!
![](https://vpu29.lviv.ua/wp-content/uploads/2023/05/347244082_176033125406213_2358193920216818214_n-1024x768.jpg)
![](https://vpu29.lviv.ua/wp-content/uploads/2023/05/347381771_1361883714381345_8776895390596240605_n-1024x768.jpg)
![](https://vpu29.lviv.ua/wp-content/uploads/2023/05/347236999_264971735902206_9093295919907958936_n-1024x768.jpg)
![](https://vpu29.lviv.ua/wp-content/uploads/2023/05/347239173_717755816770094_4577233131524864231_n-1024x768.jpg)
![](https://vpu29.lviv.ua/wp-content/uploads/2023/05/347255190_253067647394248_1491775495491735703_n-1024x768.jpg)
![](https://vpu29.lviv.ua/wp-content/uploads/2023/05/347138271_232522179394687_1812953996916970110_n-1024x768.jpg)
![](https://vpu29.lviv.ua/wp-content/uploads/2023/05/347398254_183118700963009_3512426548768540822_n-1024x768.jpg)
![](https://vpu29.lviv.ua/wp-content/uploads/2023/05/347112242_1095230374847213_823399363423672476_n-1024x768.jpg)
![](https://vpu29.lviv.ua/wp-content/uploads/2023/05/347124355_896933184735404_3587011149640358440_n-1024x768.jpg)
![](https://vpu29.lviv.ua/wp-content/uploads/2023/05/347233571_740101584576931_8641804227521330812_n-1024x768.jpg)
![](https://vpu29.lviv.ua/wp-content/uploads/2023/05/347230524_1450984079001600_5260409362645461864_n-1024x768.jpg)