Сьогодні, 27 квітня, у межах вивчення предмету “Демократія: ідеї на практиці” учні групи ТУ-1 проводять акцію “Тварина – не іграшка” та збір благодійної допомоги для волонтерського міні-притулку для безхатніх тварин.
Учні підготували листівки із нагадуванням про необхідність гуманного і відповідального ставлення до домашніх улюбленців, а також про те, що закон захищає тварин від неналежного поводження і передбачає покарання за жорстокість.
Викладачів та учнів училища та всіх небайдужих запрошують долучитися до акції і передати для притулку Юрія Микитюка, який ніким не фінансується, найнеобхідніше: корм для тварин.
![](https://vpu29.lviv.ua/wp-content/uploads/2023/04/1.jpg)
![](https://vpu29.lviv.ua/wp-content/uploads/2023/04/2.jpg)
![](https://vpu29.lviv.ua/wp-content/uploads/2023/04/4.jpg)
![](https://vpu29.lviv.ua/wp-content/uploads/2023/04/5.jpg)
![](https://vpu29.lviv.ua/wp-content/uploads/2023/04/6.jpg)
![](https://vpu29.lviv.ua/wp-content/uploads/2023/04/7.jpg)