26 квітня 2023 року у ВПУ №29 м. Львова в рамках Тижня охорони праці та з метою підготовки до протипожежних тренувань, перевірки сил та засобів пожежогасіння проведено навчальне тренування з евакуації учасників освітнього процесу за сигналом
«
ПОЖЕЖА
»
, а також заняття з практичної підготовки ланки пожежогасіння (командир ланки Шевчук М.Л.) за темами: «Порядок дій при роботі з вогнегасниками»
та «Порядок розгортання від пожежного крану»
![](https://vpu29.lviv.ua/wp-content/uploads/2023/04/343315651_1812383012495567_6323914512733851667_n-768x1024.jpg)
![](https://vpu29.lviv.ua/wp-content/uploads/2023/04/343232836_800402821077221_1843973141693791761_n-768x1024.jpg)
![](https://vpu29.lviv.ua/wp-content/uploads/2023/04/342915950_538151121818875_6731951336094324114_n-768x1024.jpg)
![](https://vpu29.lviv.ua/wp-content/uploads/2023/04/343302153_6521402131243607_1033267721734765516_n-1024x768.jpg)
![](https://vpu29.lviv.ua/wp-content/uploads/2023/04/342920577_1479374929135602_1839310275144245250_n-1024x768.jpg)
![](https://vpu29.lviv.ua/wp-content/uploads/2023/04/343299233_182428714688155_2575357250421391366_n-1024x768.jpg)
![](https://vpu29.lviv.ua/wp-content/uploads/2023/04/342975669_201533695966264_3643379778484225754_n-766x1024.jpg)
![](https://vpu29.lviv.ua/wp-content/uploads/2023/04/343213827_2140167879525719_6102926930509712870_n.jpg)