Галицький талант

🏆ВПУ № 29 міста Львова взяло активну участь у ХХIV Фестивалі перукарського мистецтва серед молоді «Галицький талант» і продемонстрували сучасні, креативні зачіски та стильні образи.

З 13 навчальних закладів учні ВПУ № 29 міста Львова здобули

🏆🏆🏆Гран Прі🏆🏆🏆 Фестивалю перукарського мистецтва «Галицький талант»!

Пишаємося нашими учнями!

А також: 🏆🥈2 місце в номінації: Виконання колекції зачісок в стилі «Мілатірі» – «Fashion military style»

🏆🥈2 місце в номінації: Виконання колекції зачісок в стилі «Мілатірі» – «Grand Mods»

🏆🥈2 місце в номінації: Виконання колекції сучасних зачісок в етно-стилі – «Український драйв»

🏆🥈2 місце в номінації: Виконання колекції дитячих або підліткових зачісок на різдв’яно-новорічну тематику – «Новорічні дітлахи»

🏆🥈2 місце в номінації: Виконання колекції дитячих або підліткових зачісок на різдв’яно-новорічну тематику -«Kids fashion style»

🏆🥉3 місце в номінації: Виконання колекції сучасних зачісок в етно-стилі – «Україночки»

🏆🥉місце в номінації: Виконання колекції дитячих або підліткових зачісок на різдв’яно-новорічну тематику -«Різдвяна містерія сьогодення»

Вітаємо переможців!🏆✂️🏆🥈🥉🏆

День Героїв

Сьогодні, 23 травня 2023 року, відзначаємо День Героїв – це національне українське свято, запроваджене на честь усіх захисників нашої країни, які боролися за рідну землю протягом століть та продовжують цю боротьбу і сьогодні. Це свято величі духу українського народу за волю України та є символом його незборимості. Про імена та історію людей, які героїчно стали […]

Вітаємо усіх офіціантів, професійних і майбутніх, з вашим святом! Бажаємо чудової та веселої роботи, гарного настрою та бадьорості, високого заробітку та достатку,щастя в особистому житті та творчих звершень! Нехай кожен день дарує приємне спілкування, позитивні емоції, радісні зустрічі та незабутні враження!

Завершили проведення тижня професійної освіти: організовано WORK-SHOP класних керівників на тему: «Безпечне освітнє середовище: як розпізнати аб’юз» та конкурс серед здобувачів освіти за професією «Оператор з обробки інформації та програмного забезпечення» малюнків створених у графічному редакторі. Здобувачі освіти вдало застосовували отримані компетенції та створили низку тривимірних моделей для друку на 3D принтері.

x