Галицький талант

🏆ВПУ № 29 міста Львова взяло активну участь у ХХIV Фестивалі перукарського мистецтва серед молоді «Галицький талант» і продемонстрували сучасні, креативні зачіски та стильні образи.

З 13 навчальних закладів учні ВПУ № 29 міста Львова здобули

🏆🏆🏆Гран Прі🏆🏆🏆 Фестивалю перукарського мистецтва «Галицький талант»!

Пишаємося нашими учнями!

А також: 🏆🥈2 місце в номінації: Виконання колекції зачісок в стилі «Мілатірі» – «Fashion military style»

🏆🥈2 місце в номінації: Виконання колекції зачісок в стилі «Мілатірі» – «Grand Mods»

🏆🥈2 місце в номінації: Виконання колекції сучасних зачісок в етно-стилі – «Український драйв»

🏆🥈2 місце в номінації: Виконання колекції дитячих або підліткових зачісок на різдв’яно-новорічну тематику – «Новорічні дітлахи»

🏆🥈2 місце в номінації: Виконання колекції дитячих або підліткових зачісок на різдв’яно-новорічну тематику -«Kids fashion style»

🏆🥉3 місце в номінації: Виконання колекції сучасних зачісок в етно-стилі – «Україночки»

🏆🥉місце в номінації: Виконання колекції дитячих або підліткових зачісок на різдв’яно-новорічну тематику -«Різдвяна містерія сьогодення»

Вітаємо переможців!🏆✂️🏆🥈🥉🏆

Щоб визначитися з вибором професії, потрібно якомога більше про неї дізнатись!!! Сьогодні,16.04.2024р., так зробили учні Буськоі ОЗЗСО l -lll ст., які разом із вчителями Наталією Побігушко та Русланою Сапотюк завітали у ВПУ №29 м.Львова, щоб ознайомитись із матеріально-технічною базою професій. Багато із учнів зрозуміли: Навчання у Нас – початок їхньої успішної кар’єри!

Урок мужності

Адміністрація ВПУ №29 м.Львова щиро вдячна військовослужбовцям ДССТ, особливо Мар’яні Макух і Денису Щербакову, за проведений для здобувачів освіти “Урок мужності” та практичні заняття з тактичної медицини, де здобувачі освіти засвоїли стартові теоретичні та практичні знання з надання домедичної допомоги. Також висловлюємо подяку директорці Львівського державного Будинку техніки Ліліі Івашкевич у сприянні зустрічі з військовослужбовцями […]

❗ Ще один крок по створенню Центру кар`єри❗🌟Слідкуйте за новинами…😉Сьогодні випрацьовували стратегію і план розвитку для майбутнього Центру кар’єри з колективом Вищого професійного училища №29 м.Львова. Проаналізували запити педагогів/майстрів/працівників навчального закладу; зафіксували мету, місію та завдання цієї платформи додаткових можливостей для тих, хто навчається, тих, хто навчає, та тих, хто зацікавлений у співпраці (бізнес, експерти […]

x
ukUK