Надають високоякісні послуги виїзного обслуговування

Працівники та учні ВПУ №29 м.Львова з напрямку «Громадське харчування» надають високоякісні послуги виїзного обслуговування: корпоративів, банкетів, фуршетів, каво-перерв, кенді барів, тощо…

09.12.2022 року було надано кейтерингові послуги, основу яких складало приготування та хороше обслуговування на виїзді, де учні та працівники училища підтвердили, що кухар-офіціант, кондитер – це винахідник, творець прекрасного, смачного і привабливого!

Команда ВПУ 29 міста Львова за напрямком Перукарське мистецтво взяло активну участь в XXV Ювілейному фестивалі «Галицький талант» Здобувачі освіти та майстри виробничого навчання були нагороджені подяками та дипломами за участь та командну участь у фестивалі Бажаємо Вам нових висот та творчих ідей

30 листопада 2023 року, в межах міжнародного проєкту «Професійна освіта в Україні / Skills4Recovery», GIZ, заклад освіти відвідали керівник та координатори даної програми в Україні. Основна мета проєкту збільшити доступність кваліфікованої робочої сили для процесу відновлення України за рахунок створення адекватних освітніх можливостей для всіх людей працездатного віку та подальшої професійної підготовки дорослих.

29 листопада 2023 року на базі закладу освіти проведено перший навчальний модуль тренінгу для працівників на тему: «Психологічні та комунікаційні аспекти навчання людей із інвалідністю». Захід організовано ПРООН у межах проєкту «Підтримка реабілітації людей із інвалідністю, спричиненою війною» за фінансової підтримки урядів Республіки Кореї та Німеччини.

x
ukUK