Працівники та учні ВПУ №29 м.Львова з напрямку «Громадське харчування» надають високоякісні послуги виїзного обслуговування: корпоративів, банкетів, фуршетів, каво-перерв, кенді барів, тощо…
09.12.2022 року було надано кейтерингові послуги, основу яких складало приготування та хороше обслуговування на виїзді, де учні та працівники училища підтвердили, що кухар-офіціант, кондитер – це винахідник, творець прекрасного, смачного і привабливого!
![](https://vpu29.lviv.ua/wp-content/uploads/2022/12/319674385_536908115126183_8636531122233352199_n-1024x1024.jpg)
![](https://vpu29.lviv.ua/wp-content/uploads/2022/12/319285598_536908218459506_4226351724848945597_n-1024x1024.jpg)
![](https://vpu29.lviv.ua/wp-content/uploads/2022/12/319367669_536908138459514_7345102147072618209_n-1024x1024.jpg)
![](https://vpu29.lviv.ua/wp-content/uploads/2022/12/319518741_536908265126168_7233650267373713813_n-1024x1024.jpg)
![](https://vpu29.lviv.ua/wp-content/uploads/2022/12/319309188_536908328459495_1908323312773815214_n-1024x1024.jpg)
![](https://vpu29.lviv.ua/wp-content/uploads/2022/12/319637977_536908365126158_1093987846144218914_n-1024x1024.jpg)