Надають високоякісні послуги виїзного обслуговування

Працівники та учні ВПУ №29 м.Львова з напрямку «Громадське харчування» надають високоякісні послуги виїзного обслуговування: корпоративів, банкетів, фуршетів, каво-перерв, кенді барів, тощо…

09.12.2022 року було надано кейтерингові послуги, основу яких складало приготування та хороше обслуговування на виїзді, де учні та працівники училища підтвердили, що кухар-офіціант, кондитер – це винахідник, творець прекрасного, смачного і привабливого!

У Карпатах є багато мальовничих куточків, де природа підтверджує, що вона найкращий художник. Одним з таких місць є Водоспад с. Кам’янка, де побували здобувачі освіти ВПУ 29м.Львова.

Вітаємо команду (Рій”Битва за волю”) ВПУ №29 м.Львова, яка зайняла II місце у I етапі Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри “Сокіл”(“Джура”). Бажаємо команді і в подальшому перемог!

Здобувачі освіти та майстри виробничого навчання міста Львова за напрямком кухар, кондитер, офіціант за запрошенням керівника закладу ресторації «Babo Gardens” RESTARONE відвідали заклад та провели екскурсію щодо організації та укладання договору про співпрацю та проходження виробничої практики здобувачів освіти за даними напрямками! Дякуємо Вам за запрошення та ознайомчу екскурсію роботи ресторану!

x