День відкритих дверей 6 липня

Щоб розпочати шлях в ІТ, небов’язково чекати аж до закінчення 11 класу. Розкажіть своїй дитині про оновлену навчальну програму з основ програмування у ВПУ №29 від Львівського ІТ Кластера.

Приходьте на День відкритих дверей 6 липня і дізнавайтеся все про умови вступу після 9 класу та навчання на програмі з основ програмування у ВПУ № 29.

Реєстрація за посиланням 👇

https://itcluster.typeform.com/to/GyYVq4lD

На завершення проведення Олімпійського тижня у ВПУ № 29 м.Львова викладачами фізичної культури було організовано змагання з волейболу серед здобувачів освіти І курсу. Вітаємо переможців змагань, які зайняли: І місце – команда гр.105, ІІ місце – гр.100, ІІІ місце – гр.104. Бажаємо всім: – продуктивних тренувань, – нових перемог, – сильного спортивного духу !

Сьогодні здобувачі освіти ВПУ № 29 м. Львова мали можливість перевірити свої знання з історії виникнення та розвитку Олімпійських ігор, основних видів спорту та про досягнення українських спортсменів на олімпіадах, беручи участь в проведенні вікторини: «Олімпійські розумники». Метою викладачів фізичної культури під час проведення вікторини було: виховання у здобувачів освіти почуття патріотизму, любові до спорту, […]

Турнір з шахів

Олімпійський тиждень продовжується… Викладачі фізичної культури популяризують розумові види спорту. Сьогодні проведено турнір з шахів серед здобувачів освіти l-ll курсів училища

x
ukUK