Розпочато прийом документів

⚡️⚡️⚡️Розпочато прийом документів на навчання 2022-2023н.р.

❗Приймальна комісія працює щоденно з 9-00 до 17-00 год.

❗Навчання у Нас – початок Вашої успішної кар’єри.

❗❗❗Саме тут, ви будете мати можливість:

🖊оволодівати обраною професією📝

🖊одержувати стипендію💶

🖊проживати в гуртожитку🏢

🖊навчатися і працювати👨🎓🛠

🖊одержувати на час навчання відстрочку від військової служби в ЗСУ 🛡🇺🇦

🖊бути працевлаштованим🪪

Чекаємо вас за адресою: м. Львів, вул. Шевченка, 116.

Діяльність проєкту Брама направлена на захист медіа простору  від російської пропаганди, блокування каналів поширення дезінформації,  протиправного та заборонен. Чому БРАМА? Брама – це ворота, які захищають від не безпеки та закривають  нас від негативного впливу.  В історії людства Брама виконувала найважливіші соціальні функції, одна з яких – оборонна, як захищені в’їзди в міста, фортеці, замки, садиби, […]

Екскурсія

28.02.2024р. здобувачі освіти групи 201 разом із класним керівником І Стадник відвідали Державний природознавчий музей Національної академії наук України – це один з найдавніших за науковими природничими фондами серед музеїв Європи, заснований меценатом-природознавцем, графом Володимиром Дідушицьким. Музей складається з чотирьох наукових відділень. Найбільше хлопцям сподобалась виставка «Льодовикова епоха: Повернення мамута до Львова».

На виконання листа управління протидії кіберзлочинам у Львівській області Департаменту кіберполіції Національної поліції України від 15.02.2024 №8740-2024 та листа департаменту освіти і науки у ЛОВА у ВПУ №29 м.Львова 27 лютого 2024 року було проведено роз’яснювальну роботу серед здобувачів освіти та продемонстровано презентацію щодо протидії кіберзлочинам.

x
ukUK