Робочий візит в рамках проекту EU4Skills

В рамках проекту EU4Skills «Кращі навички для сучасної України» 19 травня 2021 року до нас в училище з робочим візитом завітав Пасі Рейнікайнен, ключовий експерт проекту, представник Фінського національного агентства з питань освіти (EDUFI). В ході зустрічі оглянули матеріально-технічну базу, поділилися здобутками та перемогами, озвучили проблемні питання та виклики, які стоять перед навчальним закладом. 
Також в ході візиту проведено зустріч з викладачами та майстрами виробничого навчання напрямку «Громадське харчування», які є учасниками онлайн навчання з підготовки 50 тренерів, які володіють сучасними формами викладання, роботи та допомагатимуть у запровадженні компетентнісної системи навчання та оцінювання у закладах професійної освіти України.

Навчання у нас — початок Вашоі успішної кар’єри професіі “Кухар” Запрошуємо Вас щовівторка на День відкритих дверей.

24 листопада у Вищому професійному училищі 29 м.Львова викладачем Петрушиною Т.В. був проведений для груп 104 і 106 урок-реквієм “Спогади свідків Голодомору”, присвячений вшануванню пам’яті жертв цієї трагедії. Здобувачі освіти перегорнули сторінки трагічних подій встановлення радянської влади в Україні, колективізації, репресій, страшної страти штучним голодом українського селянства у 1921-23, 1932-33, 1946-47 рр.. Під час уроку […]

Відповідно до Плану основних заходів цивільного захисту на 2023 р., 23 листопада у Вищому професійному училищі №29 м. Львова проведено протипожежне тренування. В ході тренування працівники та здобувачі освіти закладу ознайомились з протипожежними заходами та діями у разі виникнення пожежі, оволоділи навичками використання наявних засобів пожежогасіння.

x
ukUK