Робочий візит в рамках проекту EU4Skills

В рамках проекту EU4Skills «Кращі навички для сучасної України» 19 травня 2021 року до нас в училище з робочим візитом завітав Пасі Рейнікайнен, ключовий експерт проекту, представник Фінського національного агентства з питань освіти (EDUFI). В ході зустрічі оглянули матеріально-технічну базу, поділилися здобутками та перемогами, озвучили проблемні питання та виклики, які стоять перед навчальним закладом. 
Також в ході візиту проведено зустріч з викладачами та майстрами виробничого навчання напрямку «Громадське харчування», які є учасниками онлайн навчання з підготовки 50 тренерів, які володіють сучасними формами викладання, роботи та допомагатимуть у запровадженні компетентнісної системи навчання та оцінювання у закладах професійної освіти України.

День Героїв

Сьогодні, 23 травня 2023 року, відзначаємо День Героїв – це національне українське свято, запроваджене на честь усіх захисників нашої країни, які боролися за рідну землю протягом століть та продовжують цю боротьбу і сьогодні. Це свято величі духу українського народу за волю України та є символом його незборимості. Про імена та історію людей, які героїчно стали […]

Вітаємо усіх офіціантів, професійних і майбутніх, з вашим святом! Бажаємо чудової та веселої роботи, гарного настрою та бадьорості, високого заробітку та достатку,щастя в особистому житті та творчих звершень! Нехай кожен день дарує приємне спілкування, позитивні емоції, радісні зустрічі та незабутні враження!

Завершили проведення тижня професійної освіти: організовано WORK-SHOP класних керівників на тему: «Безпечне освітнє середовище: як розпізнати аб’юз» та конкурс серед здобувачів освіти за професією «Оператор з обробки інформації та програмного забезпечення» малюнків створених у графічному редакторі. Здобувачі освіти вдало застосовували отримані компетенції та створили низку тривимірних моделей для друку на 3D принтері.

x