Робочий візит в рамках проекту EU4Skills

В рамках проекту EU4Skills «Кращі навички для сучасної України» 19 травня 2021 року до нас в училище з робочим візитом завітав Пасі Рейнікайнен, ключовий експерт проекту, представник Фінського національного агентства з питань освіти (EDUFI). В ході зустрічі оглянули матеріально-технічну базу, поділилися здобутками та перемогами, озвучили проблемні питання та виклики, які стоять перед навчальним закладом. 
Також в ході візиту проведено зустріч з викладачами та майстрами виробничого навчання напрямку «Громадське харчування», які є учасниками онлайн навчання з підготовки 50 тренерів, які володіють сучасними формами викладання, роботи та допомагатимуть у запровадженні компетентнісної системи навчання та оцінювання у закладах професійної освіти України.

З метою формування культури чистоти, об’єднання зусиль заради екологічного благоустрою території біля навчального закладу та парків м. Львова, учні ВПУ №29 м.Львова до дня «Всесвітній день чистоти – World Cleanup Day» організували та провели соціально-екологічну акцію з прибирання зелених зон та благоустрою території.

16 вересня 2022 року на базі ВПУ №29 м. Львова відбулася зустріч викладачів та майстрів виробничого навчання закладів професійної(професійно-технічної) освіти м. Львова та області з напрямку «Перукар (перукар-модельєр), манікюрник, візажист». Тема зустрічі: Підготовка до XXV ювілейного Чемпіонату України СПУ з перукарського мистецтва. Були проведенні директором «FAT TONYS BARBERSHOP» Святославом ЗАЙЦЕВИМ майстер класи з простриганням стрижки […]

Відповідно до Плану реагування на надзвичайні ситуації, 05 вересня 2022 р. у ВПУ №29 м. Львова відбулося навчальне тренування діям працівників та учнів училища при отриманні сигналу «Повітряна тривога».

x