День пам’яті та примирення

Напередодні Дня пам’яті та примирення і Дня перемоги над нацизмом в Другій світовій війні у ВПУ №29 м. Львова було проведено Урок Звитяги.У Другій світовій війні загинуло від 50 до 85 млн. людей. Через випробування цієї війни пройшли всі українські землі, вона не оминула жодної української родини. Захищати своїх рідних та свій дім від ворога до лав Червоної армії пішло понад 7 мільйонів українських синів і доньок. В арміях Союзників воювали 250 тисяч, а в Українській повстанській армії – понад 100 тисяч вояків. Сім мільйонів солдат в семи арміях — такий фронт виставила Україна в боротьбі проти нацизму, тому можемо стверджувати, що українці в лавах об’єднаних націй перемогли агресора.Викладач історії Петрушина Т.В. нагадала учням, що в Україні День пам’яті та примирення і День перемоги над нацизмом відзначають із гаслом «ніколи знову» – не має повторитися світова війна з її багатомільйонними жертвами серед військових і цивільного населення, гуманітарною катастрофою, матеріальними втратами, руйнуваннями. Але, на жаль, уже 7 років внукам і правнукам тих, хто пережив події Другої світової війни, доводиться знову захищати мирне життя на своїй землі зі зброєю в руках. «Пам’ятаємо. Перемагаємо» – заклик, із яким сучасні герої України захищали Луганський і Донецький аеропорти, звільняли Слов’янськ і Краматорськ, Сєверодонецьк і Лисичанськ, Щастя і Маріуполь, захищають кордони і мирне життя в Україні щодня. Серед тих, хто віддав життя за Україну – випускники училища: Голуб Юрій Григорович, Кулєба Тарас Степанович, Мар’ян Іванович Корчак, Богдан Ігорович Ховалко.

День Героїв

Сьогодні, 23 травня 2023 року, відзначаємо День Героїв – це національне українське свято, запроваджене на честь усіх захисників нашої країни, які боролися за рідну землю протягом століть та продовжують цю боротьбу і сьогодні. Це свято величі духу українського народу за волю України та є символом його незборимості. Про імена та історію людей, які героїчно стали […]

Вітаємо усіх офіціантів, професійних і майбутніх, з вашим святом! Бажаємо чудової та веселої роботи, гарного настрою та бадьорості, високого заробітку та достатку,щастя в особистому житті та творчих звершень! Нехай кожен день дарує приємне спілкування, позитивні емоції, радісні зустрічі та незабутні враження!

Завершили проведення тижня професійної освіти: організовано WORK-SHOP класних керівників на тему: «Безпечне освітнє середовище: як розпізнати аб’юз» та конкурс серед здобувачів освіти за професією «Оператор з обробки інформації та програмного забезпечення» малюнків створених у графічному редакторі. Здобувачі освіти вдало застосовували отримані компетенції та створили низку тривимірних моделей для друку на 3D принтері.

x