День пам’яті та примирення

Напередодні Дня пам’яті та примирення і Дня перемоги над нацизмом в Другій світовій війні у ВПУ №29 м. Львова було проведено Урок Звитяги.У Другій світовій війні загинуло від 50 до 85 млн. людей. Через випробування цієї війни пройшли всі українські землі, вона не оминула жодної української родини. Захищати своїх рідних та свій дім від ворога до лав Червоної армії пішло понад 7 мільйонів українських синів і доньок. В арміях Союзників воювали 250 тисяч, а в Українській повстанській армії – понад 100 тисяч вояків. Сім мільйонів солдат в семи арміях — такий фронт виставила Україна в боротьбі проти нацизму, тому можемо стверджувати, що українці в лавах об’єднаних націй перемогли агресора.Викладач історії Петрушина Т.В. нагадала учням, що в Україні День пам’яті та примирення і День перемоги над нацизмом відзначають із гаслом «ніколи знову» – не має повторитися світова війна з її багатомільйонними жертвами серед військових і цивільного населення, гуманітарною катастрофою, матеріальними втратами, руйнуваннями. Але, на жаль, уже 7 років внукам і правнукам тих, хто пережив події Другої світової війни, доводиться знову захищати мирне життя на своїй землі зі зброєю в руках. «Пам’ятаємо. Перемагаємо» – заклик, із яким сучасні герої України захищали Луганський і Донецький аеропорти, звільняли Слов’янськ і Краматорськ, Сєверодонецьк і Лисичанськ, Щастя і Маріуполь, захищають кордони і мирне життя в Україні щодня. Серед тих, хто віддав життя за Україну – випускники училища: Голуб Юрій Григорович, Кулєба Тарас Степанович, Мар’ян Іванович Корчак, Богдан Ігорович Ховалко.

Команда ВПУ 29 міста Львова за напрямком Перукарське мистецтво взяло активну участь в XXV Ювілейному фестивалі «Галицький талант» Здобувачі освіти та майстри виробничого навчання були нагороджені подяками та дипломами за участь та командну участь у фестивалі Бажаємо Вам нових висот та творчих ідей

30 листопада 2023 року, в межах міжнародного проєкту «Професійна освіта в Україні / Skills4Recovery», GIZ, заклад освіти відвідали керівник та координатори даної програми в Україні. Основна мета проєкту збільшити доступність кваліфікованої робочої сили для процесу відновлення України за рахунок створення адекватних освітніх можливостей для всіх людей працездатного віку та подальшої професійної підготовки дорослих.

29 листопада 2023 року на базі закладу освіти проведено перший навчальний модуль тренінгу для працівників на тему: «Психологічні та комунікаційні аспекти навчання людей із інвалідністю». Захід організовано ПРООН у межах проєкту «Підтримка реабілітації людей із інвалідністю, спричиненою війною» за фінансової підтримки урядів Республіки Кореї та Німеччини.

x
ukUK