День пам’яті та примирення

Напередодні Дня пам’яті та примирення і Дня перемоги над нацизмом в Другій світовій війні у ВПУ №29 м. Львова було проведено Урок Звитяги.У Другій світовій війні загинуло від 50 до 85 млн. людей. Через випробування цієї війни пройшли всі українські землі, вона не оминула жодної української родини. Захищати своїх рідних та свій дім від ворога до лав Червоної армії пішло понад 7 мільйонів українських синів і доньок. В арміях Союзників воювали 250 тисяч, а в Українській повстанській армії – понад 100 тисяч вояків. Сім мільйонів солдат в семи арміях — такий фронт виставила Україна в боротьбі проти нацизму, тому можемо стверджувати, що українці в лавах об’єднаних націй перемогли агресора.Викладач історії Петрушина Т.В. нагадала учням, що в Україні День пам’яті та примирення і День перемоги над нацизмом відзначають із гаслом «ніколи знову» – не має повторитися світова війна з її багатомільйонними жертвами серед військових і цивільного населення, гуманітарною катастрофою, матеріальними втратами, руйнуваннями. Але, на жаль, уже 7 років внукам і правнукам тих, хто пережив події Другої світової війни, доводиться знову захищати мирне життя на своїй землі зі зброєю в руках. «Пам’ятаємо. Перемагаємо» – заклик, із яким сучасні герої України захищали Луганський і Донецький аеропорти, звільняли Слов’янськ і Краматорськ, Сєверодонецьк і Лисичанськ, Щастя і Маріуполь, захищають кордони і мирне життя в Україні щодня. Серед тих, хто віддав життя за Україну – випускники училища: Голуб Юрій Григорович, Кулєба Тарас Степанович, Мар’ян Іванович Корчак, Богдан Ігорович Ховалко.

З метою формування культури чистоти, об’єднання зусиль заради екологічного благоустрою території біля навчального закладу та парків м. Львова, учні ВПУ №29 м.Львова до дня «Всесвітній день чистоти – World Cleanup Day» організували та провели соціально-екологічну акцію з прибирання зелених зон та благоустрою території.

16 вересня 2022 року на базі ВПУ №29 м. Львова відбулася зустріч викладачів та майстрів виробничого навчання закладів професійної(професійно-технічної) освіти м. Львова та області з напрямку «Перукар (перукар-модельєр), манікюрник, візажист». Тема зустрічі: Підготовка до XXV ювілейного Чемпіонату України СПУ з перукарського мистецтва. Були проведенні директором «FAT TONYS BARBERSHOP» Святославом ЗАЙЦЕВИМ майстер класи з простриганням стрижки […]

Відповідно до Плану реагування на надзвичайні ситуації, 05 вересня 2022 р. у ВПУ №29 м. Львова відбулося навчальне тренування діям працівників та учнів училища при отриманні сигналу «Повітряна тривога».

x