![](http://vpu29.lviv.ua/wp-content/uploads/2021/04/177261206_4553450954681447_9153844261541665659_n-1024x672.png)
Зараз будемо спростовувати міфи
Ви, напевно, думаєте, що професійна освіта – це тільки про кваліфікованих робітників. А от і ні! Насправді в наших профтехах дуже багато творчих та цікавих особистостей.
Для підтвердження цього пропонуємо познайомитись з Вище професійне училище 29 м. Львова.
Тут є все для якісного навчання та саморозвитку: від навчальних майстерень та лабораторій до зручного гуртожитку, їдальні, актової зали, бібліотеки та спорткомплексів. Відповідно, учні постійно беруть участь не тільки в професійних конкурсах, але й змагаються у художній самодіяльності.
Училище розвиває дуальну форму освіти та інтегрує IT-методики в навчальні програми. А ще співпрацює з кращими роботодавцями Львівщини.
Тож швидше читайте про успіх профтеху тут bit.ly/3nemfCA