За кілька днів до Великодньої Пасхи ВПУ №29 м. Львова долучилося до Благодійний Фонд “Уляни Кузик “ і провели в училищі акцію «Подаруй паску воїну». Не тільки майстри виробничого навчання з напрямку «Громадське харчування» випікали паски, а й допомагали інші працівники училища.Свято Воскресіння Христового – найсвітліше й найрадісніше. Це свято відродження перемоги Добра, вічного життя.Нехай це величне свято наповнить серце
воїнів
світлими почуттями надії, любові, дарує щастя та мир
на землі.
P.S. Ще раз дякуємо Івану Раповому.
23.04.2021