ІІ етап ВКФМ з професії: «Перукар»

07 квітня 2021 року відбувся ІІ етап Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності з професії: «Перукар», у якому наша учениця Столяр Ярина блискуче виконала сучасну зачіску на основі стилю «Ретро 60-х років», гідно презентувала навчальний заклад та виборола призове ІІІ місце??. Вітаємо ?Ярину? із здобутою бронзою та бажаємо подальших успіхів і майбутніх перемог. ?Молодець!!!?

З метою формування культури чистоти, об’єднання зусиль заради екологічного благоустрою території біля навчального закладу та парків м. Львова, учні ВПУ №29 м.Львова до дня «Всесвітній день чистоти – World Cleanup Day» організували та провели соціально-екологічну акцію з прибирання зелених зон та благоустрою території.

16 вересня 2022 року на базі ВПУ №29 м. Львова відбулася зустріч викладачів та майстрів виробничого навчання закладів професійної(професійно-технічної) освіти м. Львова та області з напрямку «Перукар (перукар-модельєр), манікюрник, візажист». Тема зустрічі: Підготовка до XXV ювілейного Чемпіонату України СПУ з перукарського мистецтва. Були проведенні директором «FAT TONYS BARBERSHOP» Святославом ЗАЙЦЕВИМ майстер класи з простриганням стрижки […]

Відповідно до Плану реагування на надзвичайні ситуації, 05 вересня 2022 р. у ВПУ №29 м. Львова відбулося навчальне тренування діям працівників та учнів училища при отриманні сигналу «Повітряна тривога».

x