07 квітня 2021 року відбувся ІІ етап Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності з професії: «Перукар», у якому наша учениця Столяр Ярина блискуче виконала сучасну зачіску на основі стилю «Ретро 60-х років», гідно презентувала навчальний заклад та виборола призове ІІІ місце. Вітаємо
Ярину
із здобутою бронзою та бажаємо подальших успіхів і майбутніх перемог.
Молодець!!!
07.04.2021
ІІ етап ВКФМ з професії: «Перукар»
![](https://vpu29.lviv.ua/wp-content/uploads/2021/04/1234567890.jpg)