Всеукраїнський фестиваль фахової майстерності

🎉🏆Вітаємо здобувачів освіти ВПУ №29 м.Львова за професією “Кухар. Бармен”, переможців І Всеукраїнського фестивалю фахової майстерності ” Золотий шейкер” :

🏆🥇І місце – Юрій Сковрон ,

коктейль “Вишневий саувер”,

коктейль “Гранатове мохіто”.

🏆🥇І місце – Михайло Шостак,

коктейль “Мохіто з сицилійським апельсином”,

коктейль “Попкорн саувер”.

Майстер в/н Олеся Словак.

Бажаємо творчих успіхів й подальших Перемог❗

А чи знаєте Ви, що таке ХАССП? Майбутні фахівці у галузі громадського харчування, здобувачі освіти групи 106 за професією кухар, продовжують знайомство з лідерами українського бізнесу та знають про систему безпеки НАССР (ХАССП), сертифікацію ISO 22000 та всі етапи, які проходить м’ясна продукція перед тим, як потрапити на прилавок. Дякуємо компанії METRO Cash & Carry […]

Здобувачі освіти за професією кухар сьогодні побували на екскурсії у компанії “Галицька Свіжина” – одній з найпотужніших м’ясних мереж на заході України. Майбутні кухарі ознайомилися з технологічними процесами виробництва, стандартами якості продукції та високим професійним рівнем українського підприємства!

З метою виховання у дітей почуття патріотизму, національної гордості, любові до рідного краю у ВПУ №29 м. Львова до Міжнародного дня захисту дітей викладачем Л.Шимусюк було проведено із здобувачами освіти 1 курсу квест-гру: “Ми діти твої, Україно“, акцентуючи увагу на важливих потребах здобувачів освіти: зростати в любові здоровими і щасливими під мирним небом України.

x
ukUK