Кл.керівник Г. Дацко разом із здобувачами освіти переглянули фільм “Ми були рекрутами” – це фільм про бойовий шлях 3-тьої штурмової бригади.
Обмінюючись думками, здобувачі освіти зрозуміли: хто такі справжні герої сьогоднішніх днів. Це воїни, які стоять на захисті світла. Це не тільки професійні військові, це люди – філософи, це просто хлопці, які мають мрії про сім’ї та мирне життя в своїй країні. А фільм – це мотивація та маніфест майбутнім рекрутам.
Маючи таких героїв, Перемога буде за нами!
![](https://vpu29.lviv.ua/wp-content/uploads/2024/05/442494216_862848012532190_4070799790599423193_n.jpg)
![](https://vpu29.lviv.ua/wp-content/uploads/2024/05/442392432_862848079198850_3256065543117364965_n.jpg)
![](https://vpu29.lviv.ua/wp-content/uploads/2024/05/442476977_862848109198847_1460323718320703173_n.jpg)
![](https://vpu29.lviv.ua/wp-content/uploads/2024/05/442415205_862848159198842_7852998820590942493_n.jpg)
![](https://vpu29.lviv.ua/wp-content/uploads/2024/05/442439839_862848202532171_5439422853179722399_n.jpg)