16 травня 2024р. у ВПУ № 29 м.Львова проведено День цивільного захисту.
В ході проведення заходів працівники та здобувачі освіти закріпили теоретичні та практичні знання дій в екстремальних ситуаціях, здобули практичні навички з питань мінної безпеки та наданні першої медичної допомоги.
Щиро вдячні службовцям і працівникам за допомогу та активну участь у проведенні заходів:
– Кінологічному центру Головного управління Національної поліції у Львівській області капітану Андрію Симчуку, ст.лейтенанту Андрію Мельничуку, рядовому Олександру Угрину;
– Бригаді екстреної медичної допомоги: лікарям Андрію Голубенку, Галині Кузнецовій, водію Ярославу Нестеру.
![](https://vpu29.lviv.ua/wp-content/uploads/2024/05/443734868_858757252941266_5906038785431063312_n.jpg)
![](https://vpu29.lviv.ua/wp-content/uploads/2024/05/441168678_858757279607930_4425165191623731104_n.jpg)
![](https://vpu29.lviv.ua/wp-content/uploads/2024/05/441954888_858757306274594_7502184429132849555_n.jpg)
![](https://vpu29.lviv.ua/wp-content/uploads/2024/05/441954837_858757342941257_7688111809564897132_n.jpg)
![](https://vpu29.lviv.ua/wp-content/uploads/2024/05/436489274_858757399607918_5478774829338664537_n.jpg)
![](https://vpu29.lviv.ua/wp-content/uploads/2024/05/441961549_858757449607913_415247692115724485_n.jpg)
![](https://vpu29.lviv.ua/wp-content/uploads/2024/05/443714702_858757506274574_7599926114469133220_n.jpg)
![](https://vpu29.lviv.ua/wp-content/uploads/2024/05/417399553_858757552941236_2061693937705375195_n.jpg)
![](https://vpu29.lviv.ua/wp-content/uploads/2024/05/441981232_858757619607896_7365373425004613172_n.jpg)
![](https://vpu29.lviv.ua/wp-content/uploads/2024/05/441197118_858757669607891_5193559248653780149_n.jpg)
![](https://vpu29.lviv.ua/wp-content/uploads/2024/05/436393134_858757749607883_730157263789557020_n.jpg)
![](https://vpu29.lviv.ua/wp-content/uploads/2024/05/441156551_858757809607877_4413550090378224857_n.jpg)
![](https://vpu29.lviv.ua/wp-content/uploads/2024/05/441966372_858757862941205_7483319085479359367_n.jpg)