Завершилось навчання з перепідготовки слухачів за професією “Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів”, що проходило на базі навчально-практичного центру Автомобільний транспорт закладу освіти. Даний проєкт був реалізований відповідно до Угоди між Товариством Sequa gGmbH та ВПУ 29 м. Львова в рамках проєкту “Швидкі навички до працевлаштування в рамках програми GIZ Skills4Recovery”. Навчання відбувалося в очному форматі, за результатами якого слухачі пройшли вихідний тестовий контроль теоретичних знань та виконали пробну кваліфікаційну роботу.
Дякуємо за довіру!
Ми впевнені, що ваші знання та досвід, отримані у нашому закладі, стануть найкращими знаряддями в подальшому житті.
Будемо раді вас бачити!
![](https://vpu29.lviv.ua/wp-content/uploads/2024/05/436261287_858166866333638_6180293788258107863_n.jpg)
![](https://vpu29.lviv.ua/wp-content/uploads/2024/05/440378665_858166963000295_836635977109485843_n.jpg)
![](https://vpu29.lviv.ua/wp-content/uploads/2024/05/441876145_858167106333614_3784344835035363375_n.jpg)