Зустріч з делегацією уряду Німеччини

Наполеглива праця дає відповідні результати!

У п’ятницю, 10.05.2024р., колектив училища мав честь зустрічати делегацію уряду Німеччини: міністерку економічної співпраці та розвитку Німеччини Свенья Шульце, членкиню правління GIZ Інгрід – Інґрід-Ґабріела Хофен, директора відділення Німеччина-Європа-Південний Кавказ Тільман Нагел, директора GIZ Ukraine – Даніел Буше та інших VIP гостей з німецької та української сторін.

ВПУ №29 м. Львова бере участь у ряді проєктів, в тому числі в межах програми «Професійна освіта в Україні / Skills4Recovery», яка реалізується Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH за дорученням Федерального Уряду Німеччини.

Дякуємо за підтримку!

Відбудовуємо Україну разом!

Перемога буде за нами!

Слава Україні!

GIZ Ukraine

Департамент освіти і науки Львівської ОДА

Львівська міська рада

Андрій Садовий

Andriy Moskalenko

Богдан Іванусь

Олег Паска

Іван Пикус

А чи знаєте Ви, що таке ХАССП? Майбутні фахівці у галузі громадського харчування, здобувачі освіти групи 106 за професією кухар, продовжують знайомство з лідерами українського бізнесу та знають про систему безпеки НАССР (ХАССП), сертифікацію ISO 22000 та всі етапи, які проходить м’ясна продукція перед тим, як потрапити на прилавок. Дякуємо компанії METRO Cash & Carry […]

Вітаємо здобувачів освіти ВПУ №29 м.Львова за професією “Кухар. Бармен”, переможців І Всеукраїнського фестивалю фахової майстерності ” Золотий шейкер” : І місце – Юрій Сковрон , коктейль “Вишневий саувер”, коктейль “Гранатове мохіто”. І місце – Михайло Шостак, коктейль “Мохіто з сицилійським апельсином”, коктейль “Попкорн саувер”. Майстер в/н Олеся Словак. Бажаємо творчих успіхів й подальших Перемог

Здобувачі освіти за професією кухар сьогодні побували на екскурсії у компанії “Галицька Свіжина” – одній з найпотужніших м’ясних мереж на заході України. Майбутні кухарі ознайомилися з технологічними процесами виробництва, стандартами якості продукції та високим професійним рівнем українського підприємства!

x
ukUK