«Таємниче та дивовижне число Пі»

Тиждень математики завершився цікавим заходом: Круглий стіл «Таємниче та дивовижне число Пі» (найвідоміша математична константа).

Здобувачі освіти, під керівництвом викладача Ірини Мудрак вели дослідження, вивчали історію, різні математичні методи обчислення числа Пі.

Міжнародний день числа Пі – 14 березня (оскільки Пі- 3,1415926… це 3- березень, 14 – число, 1 – год., 59-хв., 26 – с.)

Найцікавішими проектами заходу були:

– Історія числа Пі від розкопів у Месопотамії, папірусів в Єгипті до наших днів;

– Світові рекорди із запам’ятовуванням знаків числа після коми;

– Цікаві математичні методи обчислення числа Пі.

Традиційний торт круглої форми із зазначеними на ньому першими знаками числа Пі – 3,14 (оскільки число Пі – це відношення довжини кола до його діаметра), об’єднав поціновувачів математики у велике дружнє коло.

А чи знаєте Ви, що таке ХАССП? Майбутні фахівці у галузі громадського харчування, здобувачі освіти групи 106 за професією кухар, продовжують знайомство з лідерами українського бізнесу та знають про систему безпеки НАССР (ХАССП), сертифікацію ISO 22000 та всі етапи, які проходить м’ясна продукція перед тим, як потрапити на прилавок. Дякуємо компанії METRO Cash & Carry […]

Вітаємо здобувачів освіти ВПУ №29 м.Львова за професією “Кухар. Бармен”, переможців І Всеукраїнського фестивалю фахової майстерності ” Золотий шейкер” : І місце – Юрій Сковрон , коктейль “Вишневий саувер”, коктейль “Гранатове мохіто”. І місце – Михайло Шостак, коктейль “Мохіто з сицилійським апельсином”, коктейль “Попкорн саувер”. Майстер в/н Олеся Словак. Бажаємо творчих успіхів й подальших Перемог

Здобувачі освіти за професією кухар сьогодні побували на екскурсії у компанії “Галицька Свіжина” – одній з найпотужніших м’ясних мереж на заході України. Майбутні кухарі ознайомилися з технологічними процесами виробництва, стандартами якості продукції та високим професійним рівнем українського підприємства!

x
ukUK