«Таємниче та дивовижне число Пі»

Тиждень математики завершився цікавим заходом: Круглий стіл «Таємниче та дивовижне число Пі» (найвідоміша математична константа).

Здобувачі освіти, під керівництвом викладача Ірини Мудрак вели дослідження, вивчали історію, різні математичні методи обчислення числа Пі.

Міжнародний день числа Пі – 14 березня (оскільки Пі- 3,1415926… це 3- березень, 14 – число, 1 – год., 59-хв., 26 – с.)

Найцікавішими проектами заходу були:

– Історія числа Пі від розкопів у Месопотамії, папірусів в Єгипті до наших днів;

– Світові рекорди із запам’ятовуванням знаків числа після коми;

– Цікаві математичні методи обчислення числа Пі.

Традиційний торт круглої форми із зазначеними на ньому першими знаками числа Пі – 3,14 (оскільки число Пі – це відношення довжини кола до його діаметра), об’єднав поціновувачів математики у велике дружнє коло.

Щоб визначитися з вибором професії, потрібно якомога більше про неї дізнатись!!! Сьогодні,16.04.2024р., так зробили учні Буськоі ОЗЗСО l -lll ст., які разом із вчителями Наталією Побігушко та Русланою Сапотюк завітали у ВПУ №29 м.Львова, щоб ознайомитись із матеріально-технічною базою професій. Багато із учнів зрозуміли: Навчання у Нас – початок їхньої успішної кар’єри!

Урок мужності

Адміністрація ВПУ №29 м.Львова щиро вдячна військовослужбовцям ДССТ, особливо Мар’яні Макух і Денису Щербакову, за проведений для здобувачів освіти “Урок мужності” та практичні заняття з тактичної медицини, де здобувачі освіти засвоїли стартові теоретичні та практичні знання з надання домедичної допомоги. Також висловлюємо подяку директорці Львівського державного Будинку техніки Ліліі Івашкевич у сприянні зустрічі з військовослужбовцями […]

❗ Ще один крок по створенню Центру кар`єри❗🌟Слідкуйте за новинами…😉Сьогодні випрацьовували стратегію і план розвитку для майбутнього Центру кар’єри з колективом Вищого професійного училища №29 м.Львова. Проаналізували запити педагогів/майстрів/працівників навчального закладу; зафіксували мету, місію та завдання цієї платформи додаткових можливостей для тих, хто навчається, тих, хто навчає, та тих, хто зацікавлений у співпраці (бізнес, експерти […]

x
ukUK