Екскурсія у Дім Франка

🎉📚У переддень весни, 29 лютого, викладачі української мови та літератури Глов’як О.Ю. і Петрушина Т.В. провели урок-екскурсію у Львівському національному літературно-меморіальному музеї Івана Франка (Дім Франка) для здобувачів освіти групи 204.

Під час гостини у будинку письменника, де максимально точно відтворено обстановку у якій жив Іван Франко і його сім’я, пригадали життєвий і творчий шляж письменника, відчули затишок і творчу атмосферу оселі. Здобувачі освіти оглянули також літературну експозицію, розташовану у будинку поруч, де експонуються твори І.Я.Франка, його портрети, фотографії, документи, виставку картин і вишивок.

Щоб визначитися з вибором професії, потрібно якомога більше про неї дізнатись!!! Сьогодні,16.04.2024р., так зробили учні Буськоі ОЗЗСО l -lll ст., які разом із вчителями Наталією Побігушко та Русланою Сапотюк завітали у ВПУ №29 м.Львова, щоб ознайомитись із матеріально-технічною базою професій. Багато із учнів зрозуміли: Навчання у Нас – початок їхньої успішної кар’єри!

Урок мужності

Адміністрація ВПУ №29 м.Львова щиро вдячна військовослужбовцям ДССТ, особливо Мар’яні Макух і Денису Щербакову, за проведений для здобувачів освіти “Урок мужності” та практичні заняття з тактичної медицини, де здобувачі освіти засвоїли стартові теоретичні та практичні знання з надання домедичної допомоги. Також висловлюємо подяку директорці Львівського державного Будинку техніки Ліліі Івашкевич у сприянні зустрічі з військовослужбовцями […]

❗ Ще один крок по створенню Центру кар`єри❗🌟Слідкуйте за новинами…😉Сьогодні випрацьовували стратегію і план розвитку для майбутнього Центру кар’єри з колективом Вищого професійного училища №29 м.Львова. Проаналізували запити педагогів/майстрів/працівників навчального закладу; зафіксували мету, місію та завдання цієї платформи додаткових можливостей для тих, хто навчається, тих, хто навчає, та тих, хто зацікавлений у співпраці (бізнес, експерти […]

x
ukUK