У переддень весни, 29 лютого, викладачі української мови та літератури Глов’як О.Ю. і Петрушина Т.В. провели урок-екскурсію у Львівському національному літературно-меморіальному музеї Івана Франка (Дім Франка) для здобувачів освіти групи 204.
Під час гостини у будинку письменника, де максимально точно відтворено обстановку у якій жив Іван Франко і його сім’я, пригадали життєвий і творчий шляж письменника, відчули затишок і творчу атмосферу оселі. Здобувачі освіти оглянули також літературну експозицію, розташовану у будинку поруч, де експонуються твори І.Я.Франка, його портрети, фотографії, документи, виставку картин і вишивок.
![](https://vpu29.lviv.ua/wp-content/uploads/2024/03/429780241_811578657659126_5685456494049503648_n.jpg)
![](https://vpu29.lviv.ua/wp-content/uploads/2024/03/429683504_811578600992465_6805927965221945963_n.jpg)
![](https://vpu29.lviv.ua/wp-content/uploads/2024/03/429812279_811578614325797_6117650727361890425_n.jpg)
![](https://vpu29.lviv.ua/wp-content/uploads/2024/03/429657677_811578620992463_6941697606205450813_n.jpg)
![](https://vpu29.lviv.ua/wp-content/uploads/2024/03/429677785_811578654325793_397355904102057454_n.jpg)
![](https://vpu29.lviv.ua/wp-content/uploads/2024/03/429773090_811578650992460_3731541594373742988_n.jpg)