Із метою вшанування пам’яті громадян, які загинули під час Революції Гідності у боротьбі за ідеали демократії, права та свободи людини, Європейське майбутнє України, завдяки яким було змінено хід історії нашої держави, у ВПУ № 29 м. Львова було проведено літературно-музичну композицію під гаслом «Вдячні за свободу».
А також працівники та здобувачі освіти почули з уст Героя Майдану Івана Рапового, що пам’ять про Героїв Небесної Сотні має бути живою, і сприяти громадському активізму та формувати усвідомлення відповідальності кожного за майбутнє України.
Слава Україні! Героям Слава!
![](https://vpu29.lviv.ua/wp-content/uploads/2024/02/425010474_806036244880034_8814206279940903195_n-1024x536.jpg)
![](https://vpu29.lviv.ua/wp-content/uploads/2024/02/425023161_806036261546699_1529022327434911017_n-1024x537.jpg)
![](https://vpu29.lviv.ua/wp-content/uploads/2024/02/424932856_806036204880038_8425267318952714773_n-1024x538.jpg)
![](https://vpu29.lviv.ua/wp-content/uploads/2024/02/425288957_806036248213367_9084563933684917683_n-1024x537.jpg)
![](https://vpu29.lviv.ua/wp-content/uploads/2024/02/428485795_806036258213366_7895610876538128532_n-1024x537.jpg)
![](https://vpu29.lviv.ua/wp-content/uploads/2024/02/424976770_806036254880033_8937127003598194277_n-1024x537.jpg)
![](https://vpu29.lviv.ua/wp-content/uploads/2024/02/424880188_806036251546700_9100612707137704259_n-1024x538.jpg)
![](https://vpu29.lviv.ua/wp-content/uploads/2024/02/424866464_806037054879953_186106554089865796_n.jpg)