Співпраця з підприємствами

❗Розширюємо співпрацю з підприємствами у сфері автомобільного транспорту❗

Впродовж минулого тижня було підписано ряд меморандумів про співпрацю 📜Вище професійне училище 29 м. Львова та ГалАвтоСвіт – Nissan dealer, Арія Моторс – Honda MOTO dealer, Hyundai Офіційний дилер Арія Моторс, Ілта Львів , яке є офіційним дилером автомобілів та запчастин брендів Peugeot, Citroen, Opel, DS Automobiles на території Львівської області, Транспортна компанія «ЛЬВІВКУЛЬТТОВАРИ».

🤝Співпраця з підприємствами – запорука успіху в майбутньому❗❗❗

Діяльність проєкту Брама направлена на захист медіа простору  від російської пропаганди, блокування каналів поширення дезінформації,  протиправного та заборонен. Чому БРАМА? Брама – це ворота, які захищають від не безпеки та закривають  нас від негативного впливу.  В історії людства Брама виконувала найважливіші соціальні функції, одна з яких – оборонна, як захищені в’їзди в міста, фортеці, замки, садиби, […]

Екскурсія

28.02.2024р. здобувачі освіти групи 201 разом із класним керівником І Стадник відвідали Державний природознавчий музей Національної академії наук України – це один з найдавніших за науковими природничими фондами серед музеїв Європи, заснований меценатом-природознавцем, графом Володимиром Дідушицьким. Музей складається з чотирьох наукових відділень. Найбільше хлопцям сподобалась виставка «Льодовикова епоха: Повернення мамута до Львова».

На виконання листа управління протидії кіберзлочинам у Львівській області Департаменту кіберполіції Національної поліції України від 15.02.2024 №8740-2024 та листа департаменту освіти і науки у ЛОВА у ВПУ №29 м.Львова 27 лютого 2024 року було проведено роз’яснювальну роботу серед здобувачів освіти та продемонстровано презентацію щодо протидії кіберзлочинам.

x
ukUK