Сьогодні розпочалось навчання на базі навчально-практичного центру Автомобільного напрямку з перепідготовки за професією «Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів» в межах проєкту «Швидкі навички до працевлаштування в рамках програми GIZ Skills4Recovery», що реалізується між Товариством sequa gGmbH (Німеччина, м. Bonn) та Вищим професійним училищем №29 м. Львова
Бажаємо нашим слухачам професійно розвиватись, отримати кваліфіковані навички з професії та успішно реалізувати отриманні знання на ринку праці у сфері автомобільної галузі
![](https://vpu29.lviv.ua/wp-content/uploads/2024/02/417691464_798075442342781_103074078915831355_n-1.jpg)