Марафон добрих справ і дальше продовжується здобувачами освіти ВПУ 29 м.Львова за професією “Перукар”….
Майстри в/н Ю.Попов,І Гладиш разом із здобувачами освіти відвідали військовий госпіталь та пансіонат для людей літнього віку , де і надали всім бажаючим перукарські послуги.
Приймаючи щиросердечну подяку від літніх громадян та осіб з обмеженими можливостями,здобувачі освіти зрозуміли : добрі справи–найбільша цінність життя.
Долучайтесь!
Творити добро-це просто!
![](https://vpu29.lviv.ua/wp-content/uploads/2024/02/421936440_797140685769590_484005428289048794_n-819x1024.jpg)
![](https://vpu29.lviv.ua/wp-content/uploads/2024/02/424937502_797140652436260_4730522987502983786_n-819x1024.jpg)
![](https://vpu29.lviv.ua/wp-content/uploads/2024/02/424775816_797140692436256_5055459284423689432_n-820x1024.jpg)
![](https://vpu29.lviv.ua/wp-content/uploads/2024/02/424591614_797140695769589_8375238213098171996_n-820x1024.jpg)
![](https://vpu29.lviv.ua/wp-content/uploads/2024/02/421966016_797140689102923_3234253768867593857_n.jpg)
![](https://vpu29.lviv.ua/wp-content/uploads/2024/02/424949293_797140655769593_2991667451618334051_n.jpg)