02.02.2024 класний керівник Стадник І.А. та викладач історії Петрушина Т.В. провели для здобувачів освіти груп 106 і 201 екскурсію на Янівський цвинтар до Меморіалу Українських Січовиз Стрільців та Української Галицької Армії, де дівчата й хлопці пригадали події Листопадового чину, сторінки національно-визвольної боротьби 1918-1919 рр, дізналися трагічну історію самого меморіалу, вшанували пам’ять борців за Незалежність.
![](https://vpu29.lviv.ua/wp-content/uploads/2024/02/422062562_797138255769833_715022595288240054_n-819x1024.jpg)
![](https://vpu29.lviv.ua/wp-content/uploads/2024/02/424661026_797138252436500_5621404070472495138_n-819x1024.jpg)
![](https://vpu29.lviv.ua/wp-content/uploads/2024/02/421935692_797138235769835_3720602478692785933_n-820x1024.jpg)
![](https://vpu29.lviv.ua/wp-content/uploads/2024/02/422026516_797138265769832_9194310796791403753_n-819x1024.jpg)