День безпечного Інтернету

06 лютого 2024 року День безпечного Інтернету 🌍 (Safer Internet Day). 🙍‍♂️🌐

Метою Дня безпеки в Інтернеті є поширення знань про безпечне, відповідальне й позитивне використання цифрових технологій.

Саме, сьогодні, класний керівник Леся СЛІВІНСЬКА разом із здобувачами освіти групи 301 обговорила питання безпечного веб – серфінгу та звернула увагу на основні “пастки” Інтернету, які чатують на недосвідчених користувачів. Здобувачі освіти вдячні класному керівникові за набуті знання щодо найбільш актуальних інтернет – небезпек та сформовані навички захисту себе та особистої інформації в мережі.

А чи знаєте Ви, що таке ХАССП? Майбутні фахівці у галузі громадського харчування, здобувачі освіти групи 106 за професією кухар, продовжують знайомство з лідерами українського бізнесу та знають про систему безпеки НАССР (ХАССП), сертифікацію ISO 22000 та всі етапи, які проходить м’ясна продукція перед тим, як потрапити на прилавок. Дякуємо компанії METRO Cash & Carry […]

Вітаємо здобувачів освіти ВПУ №29 м.Львова за професією “Кухар. Бармен”, переможців І Всеукраїнського фестивалю фахової майстерності ” Золотий шейкер” : І місце – Юрій Сковрон , коктейль “Вишневий саувер”, коктейль “Гранатове мохіто”. І місце – Михайло Шостак, коктейль “Мохіто з сицилійським апельсином”, коктейль “Попкорн саувер”. Майстер в/н Олеся Словак. Бажаємо творчих успіхів й подальших Перемог

Здобувачі освіти за професією кухар сьогодні побували на екскурсії у компанії “Галицька Свіжина” – одній з найпотужніших м’ясних мереж на заході України. Майбутні кухарі ознайомилися з технологічними процесами виробництва, стандартами якості продукції та високим професійним рівнем українського підприємства!

x
ukUK