Крути – бій за майбутнє

🇺🇦Сьогодні, 29.01.2024 р., здобувачі освіти ВПУ 29 м. Львова під час проведення історико-поетичної композиції «Крути – бій за майбутнє» віддали шану стійкості та мужності, звитязі й жертовності молодих захисників , які ціною власних життів і самопожертви зупинили ворога у 1918 році, так само як і сьогодні українські воїни, стали на захист своєї країни, борючись з російською ордою.

Памʼять про героїв, що загинули під Крутами буде вічною.

Подвиг крутянців став прикладом для захисників в сучасній російсько – українській війні.

🇺🇦Україна понад усе!🇺🇦

🇺🇦Слава Героям!🇺🇦

Діяльність проєкту Брама направлена на захист медіа простору  від російської пропаганди, блокування каналів поширення дезінформації,  протиправного та заборонен. Чому БРАМА? Брама – це ворота, які захищають від не безпеки та закривають  нас від негативного впливу.  В історії людства Брама виконувала найважливіші соціальні функції, одна з яких – оборонна, як захищені в’їзди в міста, фортеці, замки, садиби, […]

Екскурсія

28.02.2024р. здобувачі освіти групи 201 разом із класним керівником І Стадник відвідали Державний природознавчий музей Національної академії наук України – це один з найдавніших за науковими природничими фондами серед музеїв Європи, заснований меценатом-природознавцем, графом Володимиром Дідушицьким. Музей складається з чотирьох наукових відділень. Найбільше хлопцям сподобалась виставка «Льодовикова епоха: Повернення мамута до Львова».

На виконання листа управління протидії кіберзлочинам у Львівській області Департаменту кіберполіції Національної поліції України від 15.02.2024 №8740-2024 та листа департаменту освіти і науки у ЛОВА у ВПУ №29 м.Львова 27 лютого 2024 року було проведено роз’яснювальну роботу серед здобувачів освіти та продемонстровано презентацію щодо протидії кіберзлочинам.

x
ukUK