На позаурочних заходах у ВПУ № 29 м. Львова класний керівник Ірина Мудрак разом із здобувачами освіти готували дослідницький проект «Збереження національно-культурної ідентичності українського народу» (про незламний патріотичний дух художниці Ірини Яреми).
А 14.01.2024 р. у музеї Андрія Шептицького здобувачі освіти разом з класним керівником мали можливість поспілкуватись з художницею Іриною Яремою та переглянути її виставку-живопис.
Насолоджуючись прекрасними витворами мистецтва всі отримали позитивну енергію та незабутні враження.
![](https://vpu29.lviv.ua/wp-content/uploads/2024/01/419218535_783928057090853_4767784832053032003_n-1024x768.jpg)
![](https://vpu29.lviv.ua/wp-content/uploads/2024/01/419192195_783928067090852_4011228570168165606_n-1024x767.jpg)
![](https://vpu29.lviv.ua/wp-content/uploads/2024/01/419194976_783928077090851_3478334183223409210_n-1024x768.jpg)
![](https://vpu29.lviv.ua/wp-content/uploads/2024/01/419189054_783928083757517_1312664306522778170_n-1024x767.jpg)
![](https://vpu29.lviv.ua/wp-content/uploads/2024/01/418870857_783928073757518_4041984650382370502_n-1024x769.jpg)
![](https://vpu29.lviv.ua/wp-content/uploads/2024/01/418935714_783928070424185_8786592822006020726_n-1-1024x767.jpg)