Для добрих справ не треба чекати слушної нагоди, їх треба робити кожен день-так вважають здобувачі освіти ВПУ29 м.Львова.
Напередодні різдвяних свят здобувачі освіти за професією”Перукар’ разом із майстром в/н відвідали військовий госпіталь та надали всім бажаючим перукарські послуги .Виходячи із госпіталю,зробили висновок,що добрі справи приносять радість не тільки оточуючим людям,але і тому, хто іх робить.
![](https://vpu29.lviv.ua/wp-content/uploads/2024/01/414727006_772912234859102_8043234097802447736_n-1-1024x1024.jpg)
![](https://vpu29.lviv.ua/wp-content/uploads/2024/01/414727171_772912231525769_3193500877854906168_n-1-1024x1024.jpg)