Міжнародний день прав людини

🇺🇦10 грудня-Міжнародний день прав людини.

З нагоди цього дня у ВПУ 29 м.Львова викладачем правових знань О.Шимусюк було організовано із здобувачами освіти круглий стіл : Права людини-понад усе!

Було наголошено про гідність кожної особистості,невід’ємність іі громадських культурних,економічних,політичних і соціальних прав,та про необхідність захищати ці права.А також було сказано,що проголошення рівності всіх громадян-це є необхідною передумовою свободи,справедливості та миру.

Слава Україні!

Діяльність проєкту Брама направлена на захист медіа простору  від російської пропаганди, блокування каналів поширення дезінформації,  протиправного та заборонен. Чому БРАМА? Брама – це ворота, які захищають від не безпеки та закривають  нас від негативного впливу.  В історії людства Брама виконувала найважливіші соціальні функції, одна з яких – оборонна, як захищені в’їзди в міста, фортеці, замки, садиби, […]

Екскурсія

28.02.2024р. здобувачі освіти групи 201 разом із класним керівником І Стадник відвідали Державний природознавчий музей Національної академії наук України – це один з найдавніших за науковими природничими фондами серед музеїв Європи, заснований меценатом-природознавцем, графом Володимиром Дідушицьким. Музей складається з чотирьох наукових відділень. Найбільше хлопцям сподобалась виставка «Льодовикова епоха: Повернення мамута до Львова».

На виконання листа управління протидії кіберзлочинам у Львівській області Департаменту кіберполіції Національної поліції України від 15.02.2024 №8740-2024 та листа департаменту освіти і науки у ЛОВА у ВПУ №29 м.Львова 27 лютого 2024 року було проведено роз’яснювальну роботу серед здобувачів освіти та продемонстровано презентацію щодо протидії кіберзлочинам.

x
ukUK