День Гідності та Свободи

🇺🇦21 листопада – Україна відзначає День Гідності та Свободи – це 10 річницю Революції Гідності та 19 річницю початку Помаранчевої революції .

Сьогодні Україна знову ціною життів виборює своє право на Гідність і Свободу – про це говорилось у літературно-музичній композиції «Зцілення ран війни», яку підготували здобувачі освіти ВПУ №29 м. Львова під керівництвом викладача Тетяни Мигалик та художнього керівника Наталії Слівко.

Оглянувши фотовиставку робіт здобувачів освіти: «Україна. Незалежність. Гідність. Свобода», ми є свідомими того, що разом повинні боронити свою країну від ворога і щодня пам’ятати, що Україна – це не тільки земля, а й наші рідні та друзі, які вірять і чекають вдома на захисників.

🇺🇦Слава Україні! Героям слава!🇺🇦

Діяльність проєкту Брама направлена на захист медіа простору  від російської пропаганди, блокування каналів поширення дезінформації,  протиправного та заборонен. Чому БРАМА? Брама – це ворота, які захищають від не безпеки та закривають  нас від негативного впливу.  В історії людства Брама виконувала найважливіші соціальні функції, одна з яких – оборонна, як захищені в’їзди в міста, фортеці, замки, садиби, […]

Екскурсія

28.02.2024р. здобувачі освіти групи 201 разом із класним керівником І Стадник відвідали Державний природознавчий музей Національної академії наук України – це один з найдавніших за науковими природничими фондами серед музеїв Європи, заснований меценатом-природознавцем, графом Володимиром Дідушицьким. Музей складається з чотирьох наукових відділень. Найбільше хлопцям сподобалась виставка «Льодовикова епоха: Повернення мамута до Львова».

На виконання листа управління протидії кіберзлочинам у Львівській області Департаменту кіберполіції Національної поліції України від 15.02.2024 №8740-2024 та листа департаменту освіти і науки у ЛОВА у ВПУ №29 м.Львова 27 лютого 2024 року було проведено роз’яснювальну роботу серед здобувачів освіти та продемонстровано презентацію щодо протидії кіберзлочинам.

x
ukUK