День Гідності та Свободи

🇺🇦21 листопада – Україна відзначає День Гідності та Свободи – це 10 річницю Революції Гідності та 19 річницю початку Помаранчевої революції .

Сьогодні Україна знову ціною життів виборює своє право на Гідність і Свободу – про це говорилось у літературно-музичній композиції «Зцілення ран війни», яку підготували здобувачі освіти ВПУ №29 м. Львова під керівництвом викладача Тетяни Мигалик та художнього керівника Наталії Слівко.

Оглянувши фотовиставку робіт здобувачів освіти: «Україна. Незалежність. Гідність. Свобода», ми є свідомими того, що разом повинні боронити свою країну від ворога і щодня пам’ятати, що Україна – це не тільки земля, а й наші рідні та друзі, які вірять і чекають вдома на захисників.

🇺🇦Слава Україні! Героям слава!🇺🇦

А чи знаєте Ви, що таке ХАССП? Майбутні фахівці у галузі громадського харчування, здобувачі освіти групи 106 за професією кухар, продовжують знайомство з лідерами українського бізнесу та знають про систему безпеки НАССР (ХАССП), сертифікацію ISO 22000 та всі етапи, які проходить м’ясна продукція перед тим, як потрапити на прилавок. Дякуємо компанії METRO Cash & Carry […]

Вітаємо здобувачів освіти ВПУ №29 м.Львова за професією “Кухар. Бармен”, переможців І Всеукраїнського фестивалю фахової майстерності ” Золотий шейкер” : І місце – Юрій Сковрон , коктейль “Вишневий саувер”, коктейль “Гранатове мохіто”. І місце – Михайло Шостак, коктейль “Мохіто з сицилійським апельсином”, коктейль “Попкорн саувер”. Майстер в/н Олеся Словак. Бажаємо творчих успіхів й подальших Перемог

Здобувачі освіти за професією кухар сьогодні побували на екскурсії у компанії “Галицька Свіжина” – одній з найпотужніших м’ясних мереж на заході України. Майбутні кухарі ознайомилися з технологічними процесами виробництва, стандартами якості продукції та високим професійним рівнем українського підприємства!

x
ukUK