Перший етапи Міжнародного конкурсу

📚📙🤗Наша мова – наше визнання!

У ВПУ № 29 м. Львова відбулися перші етапи 24 Міжнародного конкурсу знавців української мови імені Петра Яцика та 14 Міжнародного конкурсу ім. Тараса Шевченка.

Головною метою щорічних конкурсів є піднесення престижу української мови серед молоді, виховання почуття патріотизму, поваги до культурних традицій рідного народу.

Знавці рідного слова продемонстрували свої мовленнєві здібності, показали навички володіння художнім словом.

Вітаємо переможців:

– І етапу 24 Міжнародного конкурсу знавців української мови ім.Петра Яцика : Заращак Яніну, Мартинюк Катерину та Юрчук Олесю;

– І етапу 14 Міжнародного конкурсу ім. Тараса Шевченка : Гаврилюка Олександра, Петручок Віру, Прус Тетяну.

Бажаємо успіхів та перемоги у наступних етапах конкурсів!

Діяльність проєкту Брама направлена на захист медіа простору  від російської пропаганди, блокування каналів поширення дезінформації,  протиправного та заборонен. Чому БРАМА? Брама – це ворота, які захищають від не безпеки та закривають  нас від негативного впливу.  В історії людства Брама виконувала найважливіші соціальні функції, одна з яких – оборонна, як захищені в’їзди в міста, фортеці, замки, садиби, […]

Екскурсія

28.02.2024р. здобувачі освіти групи 201 разом із класним керівником І Стадник відвідали Державний природознавчий музей Національної академії наук України – це один з найдавніших за науковими природничими фондами серед музеїв Європи, заснований меценатом-природознавцем, графом Володимиром Дідушицьким. Музей складається з чотирьох наукових відділень. Найбільше хлопцям сподобалась виставка «Льодовикова епоха: Повернення мамута до Львова».

На виконання листа управління протидії кіберзлочинам у Львівській області Департаменту кіберполіції Національної поліції України від 15.02.2024 №8740-2024 та листа департаменту освіти і науки у ЛОВА у ВПУ №29 м.Львова 27 лютого 2024 року було проведено роз’яснювальну роботу серед здобувачів освіти та продемонстровано презентацію щодо протидії кіберзлочинам.

x
ukUK